Interneta pieslēgums Ozolniekos ar lielu interneta ātrumu un par pievilcīgu cenu. Tas protams ir Lattelecom optiskais internets Ozolniekos līdz 500 Mbit/s. Piesaki jaunu ātrumu un lieto kvalitatīvu interneta pieslēgumu.

Tu jau noteikti zini, ka Lattelecom ir vadošais elektronisko sakaru pakalpojumu sniedzējs Latvijā. Ātrums, kvalitātes un cena ir galvenais iemesls, kāpēc izvēlēties Lattelecom internetu Ozolniekos. Lattelecom internetu ierīkos bez maksas, bet piesakot pakalpojumu internetā saņemsi vienreizēju atlaidi pirmajam rēķinam.

Optiskais internets Ozolniekos

Optiskais internets Ozolniekos – stabils un kvalitatīvs ar ātrumu līdz 500 Mbit/s. Piesaki Lattelecom optisko interneta pieslēgumu Ozolniekos kopā ar interaktīvo TV, jo komplektā ir izdevīgāk. Interaktīvā TV – mūsdienīgā TV ar 95 kanāliem, Tematiskajām, HD un Pieaugušo pakām un patiešām interaktīvām iespējām – pārraižu ierakstīšanu, raidījumu arhīvu, attīšanu uz sākumu un citiem papildpakalpojumiem, kas pieejami tikai Lattelecom interaktīvās TV klientiem. Tu vari pieteikt optisko internetu Ozolniekos ar interaktīvo TV un mājas telefonu. Mājas tālrunis – bezmaksas sarunas Lattelecom tīklā un īpaši izdevīgi tarifi zvaniem uz ārzemēm.

DSL internets Ozolniekos

DSL internets – stabils un kvalitatīvs ar ātrumu līdz 10 Mbit/s. Piesaki Lattelecom dsl interneta pieslēgumu Ozolniekos kopā ar interaktīvo TV, jo komplektā ir izdevīgāk. Interaktīvā TV – mūsdienīgā TV ar 95 kanāliem, Tematiskajām, HD un Pieaugušo pakām un patiešām interaktīvām iespējām – pārraižu ierakstīšanu, raidījumu arhīvu, attīšanu uz sākumu un citiem papildpakalpojumiem, kas pieejami tikai Lattelecom interaktīvās TV klientiem. Tu vari pieteikt DSL internetu Ozolniekos ar interaktīvo TV un mājas telefonu. Mājas tālrunis – bezmaksas sarunas Lattelecom tīklā un īpaši izdevīgi tarifi zvaniem uz ārzemēm.

Lattelecom optiskais internets līdz 500 Mbit/s – ļoti laba izvēle, ja Tev jau ir pieejams optiskais internets Ozolniekos. Lattelecom DSL internets līdz 10 Mbit/s – stabils un kvalitatīvs interneta pieslēgums. Ja Tev nevar ierīkot optisko internetu Ozolniekos, tad piesaki DSL interneta pieslēgumu Ozolniekos.

Interneta pieslēgums Ozolniekos

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *