Internets optiskais Mārupē ir mūsdienīgs interneta pieslēgums par saprātīgu cenu, kas nodrošinās interneta lietošanu bez problēmām. Optiskais internets Mārupē nodrošinās lielu ātrumu visos virzienos, jo tam ir vienlīdz augts lejupielādes un augšupielādes interneta ātrums. Tev nav ko zaudēt, bet ir tik daudz ko iegūt, jo optiskais internets Mārupē ir ļoti labs interneta pieslēgums.

Optiskais internets

Optiskais internets – Tas ir jauns ātrums, jauna kvalitāte un pats galvenais cena patīkami iepriecinās. Piesaki savu optiskā interneta plānu jau tagad. Ir pieejami vairāki optiskā interneta plāni, lai Mārupes iedzīvotāji var izvēlēties savām un savas ģimenes vajadzībām atbilstošāko interneta plānu, kuri atšķiras ar interneta ātrumu un cenu. Ne visiem interneta lietotājiem ir vajadzīgs 200 Mbit/s liels interneta ātrums un tāpēc tiek piedāvāti vairāki interneta plāni. Tu vari pieteikties optiskajam interneta Mārupē sākot no 20 Mbit/s un beidzot ar 200 Mbit/s un 500 Mbit/s VIP komplektu. Īpaši populārs interneta plāns ir optiskais internets ar ātrumu līdz 100 Mbit/s. Šo plānu piesaka ne tikai interneta lietotāji Mārupē, bet arī Rīgā, Ventspilī un citur Latvijā, kur ir pieejams Lattelecom optiskais internets ar neticami lielu interneta ātrumu.

Patlaban Lattelecom optiskais internets ar ātrumu līdz pat 500 MB jau ir pieejams vairāk nekā 340 000 mājsaimniecību visā Latvijā – Rīgā, Jelgavā, Daugavpilī, Salaspilī, Ventspilī, Valmierā, Jūrmalā, Liepājā, Ogrē, Jēkabpilī, Olainē, Aizkrauklē, Rēzeknē, Talsos, Cēsīs, Līvānos, Mārupē, Ulbrokā, Tukumā, Ādažos, Ozolniekos  un citur. Pārbaudi jau tagad, vai Tev ir pieejams Lattelecom optiskais internets.

Lattelecom ir lielākais elektronisko pakalpojumu sniedzējs Latvijā, kas piedāvā kvalitatīvus interneta pakalpojumus par pievilcīgu cenu. Optiskais internets Mārupē tiek ierīkots tikai fiziskām personām, kuras neveic komercdarbību. Tas ir pieejams vietās, kur ir pakalpojuma tehniskās ierīkošanas iespējas. Piesaki izdevīgi – internetā, jo piesakot pakalpojumu internetā tiek piešķirta atlaide pirmajam rēķinam. Optiskais internets Mārupē un citviet Latvijā tiek ierīkots bez maksas (arī interneta modems ir bez maksas).

Interneta pieslēgums Mārupē

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *