Ātrais kredīts ir neliels interneta kredīts nelieliem pirkumiem uz neilgu laika posmu. Ātrais interneta kredīts ir bez ķīlas un to var saņemt dažu minūšu laikā. Interneta kredītu saņemsi ar interneta starpniecību – nebūs jāstāv rindā un nebūs jāiesniedz nekādi dokumenti.

Interneta kredīts bez ķīlas

Tev nebūs vajadzīga ne izziņa no darba, ne ķīla un galvojums, jo atliek tikai reģistrēties mājas lapā, iesniegt kredīta pieteikumu un kredīts jau pēc neilga laika nonāks Jūsu bankas kontā, kuru norādījāt reģistrācijas brīdī.

Interneta kredīts no SMScredit

Kā jau tika minēts, tad pirmais interneta kredīts no SMScredit ir bez maksas. Lai pieteiktos šim kredītam ir jāreģistrējas. Pēc reģistrācijas lietotājs iegūs lietotāja profilu, kurā varēsi pieteikt kredītu un kontrolēt citas darbības. Tev būs jāpārskaita 0.01 santīms, lai apstiprinātu reģistrāciju. To būs nepieciešams izdarīt tikai vienu reizi un turpmāk vairs neko nevajadzēs apstiprināt, ja gribēsi aizņemties ātru un izdevīgu interneta kredītu no liela un uzticama aizdevēja. Pēc apstiprināšanas vari pieteikt interneta kredītu līdz 200 Ls bez maksas. Jāpiebilst arī tas, ka pieteikuma iesniegšana un izskatīšana ir bez maksas!

Pirmais interneta kredīts bez maksas

Pirmais interneta kredīts bez maksas – Atdod tik, cik aizņēmies! Nekādu komisijas maksu, nekādu procentu maksājumu. Aizņemoties, piemēram, 100 Ls uz 10 dienām, Tev pēc 10 dienām būs jāatdod tie paši 100 Ls.

Ja nespēj atmaksāt ātro interneta kredītu

Ja nevari ātro interneta kredītu atmaksāt paredzētajā termiņā, tad viegli atliec atmaksu. Kredīta atmaksas termiņa pagarināšana ļauj pagarināt interneta kredīta atmaksas termiņu līdz pat 30 dienām. To var izdarīt gan pirmajā, gan otrajā un trešajā reizē. Galvenais ir nepārkāpt līguma nosacījumus, neskaidrību un citu problēmu gadījumā kontaktēties ar uzņēmumu, lai varētu rast risinājumu.

Interneta kredīts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *