Situācijas mēdz būt dažādas un reizēm ar savu naudu vien nepietiek. Pieredze liecina, ka ātrie kredīti var būt labs risinājums īstermiņā, reizēs, kad vajag naudu tūlīt un tagad, taču tie ir slikts variants, ja vajadzīgs kredīts uz ilgāku laiku. Ilgtermiņa kredīti bez kīlas Latvijā ļauj aizņemties vairākus tūkstošus latu bez ķīlas. Vajadzīgs 1000 Ls kredīts, 2000 Ls, 5000 Ls vai vairāk, tas ir iespējams.

Pieteikties kredītam iespējams jebkuram Latvijas iedzīvotājam, kas sasniedzis 20 gadu vecumu, taču ir kāda nianse. Ilgtermiņa kredīti paredz ilgtermiņa saistības un arī summas ir lielākas nekā piedāvā ātrie aizdevumi. Tieši šī  iemesla dēļ ilgtermiņa kredīti bez ķīlas ir pieejami daudz grūtāk. Saņemot klienta pieteikumu kreditors veic rūpīgu izvērtējumu (kredītvēsture, maksātspēja, kredītsaistības).

Gadījumā, ja kāds no faktoriem nav pietiekams ir iespējami divi risinājumi – (1) kredīta atteikums, (2) papildus prasības. Otrajā gadījumā kreditors var lūgt piesaistīt galvotāju vai ķīlu, taču pats interesantākais ir tas, ka kreditora lēmumu nekad pirms tam nevar zināt, taču nevajag pārdzīvot. Ja kredīts tiek atteikts, iespējams, ka jums tas nemaz nebija vajadzīgs, turklāt atšķirībā no PSRS laikiem, kad veikalā bija tikai viena veida desa (un labi, ja vispār bija), šobrīd situācija ir kardināli mainījusies. Ilgtermiņa patēriņa kredīts internetā pašlaik ir pieejams vairākos uzņēmumos un to prasības ir būtiski atšķirīgas, tādēļ ir vērts tos visus salīdzināt.

Kā atrast izdevīgāko ilgtermiņa kredītu ?

Nav svarīgi, vai vajadzīgi 500 Ls, 1200 Ls vai 1900 Ls. Patēriņa kredīts var noderēt, taču, lai tas kalpotu jums, nevis jūs kalpotu kredītam ir svarīgi pirms aizņemšanās rūpīgi izvērtēt savas spējas aizņemties un atmaksāt kredītu noteiktajā termiņā. Pretējā gadījumā izdevīga aizdevuma piedāvājuma vietā jūs saņemsiet tikai galavssāpes, negulētas naktis un nebeidzamas sarunas ar parādu piedzinējiem. Bez tā visa, protams, ir iespējams iztikt, pie nosacījuma, ka esiet godīgi pret sevi un vienlaikus izmantojot palīglīdzekļus, lai padarītu savu dzīvi ērtāku un vieglāku. Viss, kas jums vajadzīgs šajā situācijā ir veselais saprāts un kredītu salīdzinātājs. Ar pirmo jums jātiek pašiem galā, bet kredītu salīdzināšana ātri un vienkārši ir iespējama ātro patēriņa kredītu salīdzināšanas portālā sadaļā patēriņa kredīti. Vairāk par šo iespēju jūs variet uzzināt http://www.atraiskredits.com, taču ņemiet vērā – lai arī aizņemšanās internetā var likties kā spēle, tomēr sekas un sankcijas, ko rada saistību nepildīšana ir pavisam reālas. Aizņemieties atbildīgi, dzīvojiet laimīgi.

Ilgtermiņa kredīti bez ķīlas Latvijā

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *