kriosaunaSameklēt atbilstošu dāvanu vīriešiem – brālim, tētim, draugam vai mīļotajam – sievietēm ir liels uzdevums. Viņi ir tik daudzpusīgi – sākot ar sporta faniem un aktīvās atpūtas cienītājiem, un beidzot ar darbarūķiem un mājas saimniekiem. Tāpēc nereti ideālās dāvanas meklējumi reizēm rada jautājumus: vai lietos, vai sagādās prieku utt. Lai nevajadzētu norobežoties ar standarta dāvanām – kaklasaiti, kreklu vai galējā gadījumā zeķēm-, aplūko dāvanu idejas vīrietim internetā. Dāvanas ikvienam vīrietiem!

*Plašas dāvanu iespējas gaisā un uz zemes

Dāvanas debesīs un uz zemes – plaša piedāvājumu izvēle un prātā paliekošas emocijas. Uzdāvini lidojumu virs pilsētas ar deltaplānu, helikopteru vai speciālā aviosimulatorā. Tur var iejusties lidmašīnas Boeing 737 pilota lomā un kontrolēt lidmašīnas vadību šķietami reālos laikapstākļos. Asu izjūtu baudītājiem šķitīs interesanti dažādi izbraucieni, kas būs azartiski un papildinās iemaņas transportlīdzekļa vadīšanā. Kvadracikli, ātrie kartingi, straujo rallijmašīnu trases izbraucieni un vēl citi zemes transportlīdzekļi, kas radīs neaizmirstamas emocijas un būs perfekta dāvana jebkuram vīrietim.

*Gardēžiem un brīvdienu baudītājiem

Ja jāsveic īstens ēdienmīlis, tad diezgan precīza dāvana būs ēdienu gatavošanas kursi, dzērienu vai ēdienu pagatavošanas meistarklases, apmācības.. Dāvana noderīga un turklāt izglītojoša, aizraujošas, un vēlāk viņš varēs dalīties iespaidos un pasniegt maltīti, balstoties uz semināros iegūto informāciju. Tāpat laba dāvana vīrietim svētkos ir nedēļas nogale un brīvais laiks! Tu vari sniegt pārsteigumu un uzdāvināt nedēļas nogali – pilnu atpūtas un divvientulības. Nereti nedēļas nogale ir pilnas ar steigu un ikdienas rūpēm, tamdēļ īpaši rezervētas brīvdienas viesu namā būs miera un atpūtas pilnas.

*Veselības rituāli un enerģiju atjaunojošas procedūras vīrietim

Ja viņam pietiek piedzīvojumi ikdienā, tad vēlama relaksējoša dāvana, piemēram, kriosaunas apmeklējums. Nebaidies savam vīram vai brālim sagādāt dāvanā kādu no populārakajām ķermeņa atslābinošām un spēku atjaunojošām procedūrām. Ļoti lielā izvēlē Austrumnieciskas un kartstasinīgi eksotiskas un klasiskās ķermeņa masāžas enerģijas lādiņam un veselības atjaunošanai. Runā, ka ūdens spēj nomierināt un relaksēt, tāpēc vīrietim dāvanā ūdens atpūtas kompleksa apmeklējums vai tvaicējošs pirts rituāls palīdzēs izdzīt ikdienas stresu un atgūt spēkus un možumu.

*Sportiska un aktīva dāvana

 Dāvana vīrietim var būt kaut kas no aktīvās atpūtas – sporta centra abonements, amizanta sporta veida apmeklējumi (piemēram, paukošanās un kērlinga apmācības). Dāvanas vīriešiem ir daudzveidīgā sortimentā

Ārpus kārtas situācijās lieliski noder dažādi dāvanu komplekti, kur apvienoti atšķirīgi dāvanu piedāvājumi dažādām interesēm un raksturiem. Uzdāvinot tādu dāvanu, vīrietis pats varēs izvēlēties ,kā to izlietot- http://www.davanuserviss.lv/

IDEJAS DĀVANĀM VĪRIEŠIEM