dāvanu idejasIr dažādas dāvanu idejas, kas spēj padarīt dāvanu iegādi radošāku un vienkāršāku. Pēc kādiem kanoniem jāvadās, lai dāvanas ideja būtu saskaņā ar tā saņēmēja personību? Par to arī turpmākajā rakstā.

Sieviete – sievietei

Kurš gan vēl labāk sapratīs, ko vēlas sieviete, ja ne sieviete? Šeit varat ļaut vaļu fantāzijai un pasniegt dāvanas, ko Jūs pati vēlētos saņemt. Protams, ņemot vērā jubilāres intereses. Ja sieviete aizraujas ar basketbolu, tad viņai nebūs nepieciešama dāvanu karte nagu pieaudzēšanai. Savukārt, ja sieviete ir skaistuma un glances piekritēja, varbūt nevajag dāvināt biļetes uz hokeja spēli, tikai tāpēc, ka Jums patīk hokejs.

Vīrietis – vīrietim

Šeit varat izpausties, tā teikt, pa vīru modei. Vīrieši dāvanas izvēlē noteiki neieslīgs emocijās un spilgtos aksesuāros, bet gan izvēlēsiet kaut ko praktisku. Piemēram, biļetes uz kādu no sporta spēlēm. Dāvanu karti auto veikalā vai arī kaut ko no sadzīves tehnikas. Vīriešiem, kuri novērtē kvalitatīvu alkoholu, noteikti patiks izsmalcināts viskijs vai cigāri.

Sieviete – vīrietim

Atkarībā no tā, kas šis vīrietis Jums ir, izriet arī dāvanas izvēle. Ja tēvs, tad pērciet kaut ko tādu, kas simbolizē viņa personību vai jaunības gadus. Ja kolēģis, tad derēs dažādi kancelejas piederumi ar odziņu. Ja labs draugs, tad varat izvēlēties arī kādu smieklīgāku dāvanu, piemēram, dāvanu ar zemtekstu, ko saprastu tikai Jūs abi. Savukārt, ja dāvana jāizvēlas mīļotajam cilvēkam, tad tai jābūt gan noderīgai, gan mīļai.

Vīrietis – sievietei

Vīriešiem, iespējams, šķiet, ka viņi var uzdāvināt kaklarotu vai dāvanu karti SPA salona apmeklējumam un sieviete būs laimīga. Bet tā nav. Arī sieviete novērtēs, ja būsiet pacenties mazliet vairāk par ieiešanu veikalā un zinošas pārdevējas pavadībā izvēlētas kaklarotas iegādi. Sievietei patīk justies lutinātai. Noorganizējiet veselu piedzīvojumu dienu, ik pa brīdim pasniedzot kādu dāvanu. Ja vakaru noslēgsiet ar vakariņām romantiskā gaisotnē, pasniedzot to pašu kaklarotu, garantējam, ka sieviete jutīsies kā septītajās debesīs!

Dāvināšanas prieks ir tik pat fantastisks kā dāvanu saņemšanas prieks. Nekautrējieties iepriecināt savus mīļos neatkarīgi no nedēļas dienas. Idejas ir daudz, tās to vien gaida, kad notversiet un iesaiņosiet burvīgā iepakojumā!

Idejas dāvanām dzimst šeit

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *