Ja Jūsu atbildībā ir publiskas telpas, Jums noderēs ir arī tādi pakalpojumi un produkti kā gaisa atsvaidzinātāji telpām un maināmo paklāju noma. Tos nodrosina Berendsen Tekstila Serviss.

PROFESIONĀĻI ZINA LABĀK
Uzturot jebkuras telpas, būs noderīgi visādi higiēnas produkti gan grīdu kopšanai, gan cilvēku higiēnai. Labākie higiēnas produkti ir atrodami nevis veikalu plauktos, bet gan pie higiēnas pakalpojumu piedāvātājiem, kuri ir speciālisti higēnas pakalpojumu nodrošināšanā. Tad, ja gribat, lai higiēnas produkti Jūsu telpās nekad neizbeigtos, der apdomāt pieredzējušu uzņēmumu pakalpojumu izmantošanu. Tas savukārt nodrošinātu to, ka uzņēmuma darbinieki sekotu līdzi tam, kā higiēnas produkti tiek lietoti, un būs izdarītas nepieciešamās uzpildes.

Liela vērība jāvērš uz to, lai higiēnas produkti vienmēr ir pieejami vannasistabās. Firmas, kas ikdienā sniedz higiēnas pakalpojumus, lai tāda lieta kā putu ziepju dozators nepārtraukti ir pilns, un arī rokas dvieļi vienmēr būtu turētājā. Patīkami būs arī tas, ka putu ziepju dozators būs ne tikai praktisks, bet papildus arī elegants – profesināli uzņēmumi piedāvās īpaši Jūsu telpu dizainam atbilstošu turētāja dizainu un krāsu.

Vairāk uzzini- http://www.berendsen.lv/!

GAISA ATSVAIDZINĀTĀJI TELPĀM, KAS NEPIECIEŠAMS UZTURĒT SVAIGAS
Gan labierīcībām, gan pārējām telpām ir domāti gaisa atsvaidzinātāji telpām, kas nav īpaši parocīgi izvēdināmas un mēdz sasmakt. Jūs varat par atsvaidzinātājiem parūpēties pats saviem spēkiem, vai arī vienoties ar profesionāļiem, kas rūpēsies par to, lai gaisa atsvaidzinātāji telpām vienmēr ir izmantojami. Gaisa atsvaidzinātāji telpām var būt ne vien pašrocīgi pūšami, bet arī tādi, kuri paši ik pēc laiciņa atsvaidzina telpas.

GUMIJAS PAKLĀJI – VISĀM PUBLISKĀM VIETĀM
Maināmo paklāju noma būs moderns risinājums tādām ēkām, kur pie ieejas durvīm atrodas gumijas paklāji. Īpaši dubļainajā laikā gumijas paklāji ļoti ātri mēdz palikt netīri un paklājus vajadzīgs regulāri mainīt un iztīrīt. Uzņēmumi, kā piedāvājuma klāstā ir arī maināmo paklāju noma, to darīs, tādēļ Jums nebūs jāuztraucas par telpu pienēsāšanu ar dubļiem.

Lai vai kāda veida higiēnas produkti Jums būs nepieciešami – meklējiet tos pie pieredzējušiem uzņēmumiem!

HIGIĒNAS PRODUKTI – GAN ĒRTI, GAN GLĪTI