Berendsen.lv mopiA/S “Berendsen Tekstila Serviss” ir servisa uzņēmums, kura darbības pamats ir maināmo paklāju nomas pakalpojumi. A/S Berendsen vīziju raksturo viņu darbs, proti, kvalitatīvu pakalpojumu nodrošināšana klientiem tekstilizstrādājumu jomā, t.sk. paklāju serviss. Paklāju serviss palīdz klientiem samazināt saimnieciskos izdevumus, ietaupīt laiku un pats galvenais – uzturēt pastāvīgi uzkoptas grīdas un aizkavēt to novecošanos. Lai varētu piegādāt visaugstākās kvalitātes pakalpojumus, uzņēmums ir investējis materiālos līdzekļus jaunu un efektīvu tehnoloģiju iegādē. Berendsen arvien domā par jauniem piedāvājumiem, palielinot savu pakalpojumu daudzveidību – pie uzņēmuma pieejams: mopu serviss, maināmie paklāji un paklāju noma, un arī higiēnas preces.
Berendsen mopu serviss – mops, kas tas ir un kam tas paredzēts? Mops ir domāts sausās grīdas tīrīšanai un to lieto, lai savāktu netīrumus, saudzētu grīdas, iegūtu augstāku tīrības standartu un mazākas izmaksas. Jāņem vērā arī tas,, ka Jums nebūs jāsatraucas par mopa tīrīšanu un sekošanu tehniskajam stāvoklim, jo Berendsen izdarīs to Jūsu vietā. Mopu serviss sevī ietver iespēju nomāt mopu ar iespēju to samainīt ik pēc nedēļas. Tajā pat laikā Jūs sasniegsiet augstāku tīrības sajūtu telpās. Tādā veidā arī tehniskās iekārtas un apgaismes objekti būs aizsargāti no netīrumiem. Tīrība telpās arī mazinās alerģijas rašanās iespēju.

Viens no populārākajiem A/S Berendsen pakalpojumiem – maināmie paklāji. Maināmie paklāji ļauj saglabāt tīru grīdu visas dienas laikā – gan uzņēmuma klientiem, gan darbiniekiem. Ieguvumi, ko garantē maināmie paklāji: * Tiek garantēta grīdu un mīksto grīdas segumu aizsardzība; * Tiek panākts augstāks tīrības standarts; * Mazākas kopējās izmaksas. Savukārt paši maināmie paklāji var būt noderīgi: pie galvenajām ieejām un durvīm, pie reģistratūras, pie liftiem un kāpnēm, pie kafijas vai ūdens automātiem u.tml. Jums nav jāraizējas par tādiem praktiskiem jautājumiem kā paklāja uzkopšana un tā uzturēšanu perfektā stāvoklī – A/S Berendsen par visu parūpēsies Jūsu vietā!

A/S Berendsen serviss tiek nodrošināts ne vien Rīgā, bet arī viņu pārstāvniecībās Latvijas lielākajās pilsētās. Ar visiem uzņēmuma pakalpojumiem detalizētāk iespējams iepazīties mājaslapā www.berendsen.lv, kur uzrādīta arī viņu kontaktinformācija. Ja gribat pieteikties konsultācijai ar profesionālu Berendsen konsultantu, zvaniet 67 500075 vai ziņojiet uz e-pastu info@berendsen.lv.

Vairāk informācijas http://www.berendsen.lv/mopu-serviss

 

Grīdas mopi no Berendsen Tekstila Servisa