Kad veikalu mēbeļu pārpilnība vien izkliedē skatu, neļaujot atšķirt augstas kvalitātes produktu no spīdīgos papīriņos ietītiem solījumiem, ir vērts meklēt mēbeles interneta portālos, kur vienviet sapulcējušās ar rokām darinātas eko mēbeles. Eko un dizains ir vērtības, kas ar laiku kļūst arvien aktuālākas.

Maffam Freefom” ir Latvijas meistardarbnīca, kurā vienīgajā uz pasaules izgatavo mēbeles no bazalta šķiedras. Tās pamatsastāvdaļa ir dabas dzīlēs nogatavojies iezis, ko mēbeļu radīšanai dāvā vulkāni. Vēlāk meistardarbnīcā bazalta šķiedras mati tiek vīti neparastā saspēlē, kā rezultātā rodas jauni dizaina šedevri: oriģināli galdi, krēsli, iekaramās kūniņas un pudeļu turētāji.

Mājaslapā Maffamfree.com ir iespēja aplūkot šīs Latvijā ražotās mēbeles internetā. Galdu un krēslu attēli kopā ar aprakstiem palīdzēs Jums labāk saskatīt konkrētā izstrādājuma iederību savā dārzā, terasē vai vasarnīcā un rosinās idejas, kā izveidot teiksmaināko dārza mēbeļu komplektu. Vai nebūtu jauki pašam kļūt par interjera vai eksterjera dizaineri! Kad mēbeles interneta esat izpētījis, tad gan – no mājas laukā, lai veikalā Herman’s Casa vai Comoblue aptaustītu „Maffam Freeform” izstrādājumus un izmēģinātu krēslu ērtību.

Starp citu, zvīļoties „Maffam Freeform” iekaramajā kūniņā un baudīt romantiskas dārza vakariņas pie mūsu galdiem ir ne vien latvieša estēta sapnis. Šobrīd šīs Latvijas mēbeles ir pieprasītas un iegādājamas arī Igaunijā, Nīderlandē, Beļģijā, Luksemburgā un Vācijā. Turklāt Latvijas mēbeles internetā gozējas arī šo svešzemju veikalu mājaslapās. Ielūkojieties šajās – www.lutherstuudio.ee, www.design-mind.lv.

Godalgotās Latvijas dizaina mēbeles apskatāmas arī internetā

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *