gazes-silditajsDziesmusvētki, Baltic Beach Party, laulības, pilsētas svētki un citas aktivitātes ārpus telpām nav iztēlojami bez pajumtes, kad sauli aizsedz nokrišņi un sāk līt lietus, snigt sniegs vai pūst auksts ziemeļvējš. Lai nepieļautu tādu varbūtību, pastāv iespēja izmantot, piemēram, viesu mājas, kultūras namus vai citas komerciālas telpas. Daudz izdevīgāks un ērtāks variants ir pārvietojamās teltis. Kādēļ? Teltis var pievest gandrīz visur, ātri uzstādīt un pēc pasākuma demontēt. Tā iemesla pēc telšu noma ir tik ļoti nepieciešams serviss, organizējot daudzveidīgus pasākumus. Tieši telšu noma, gāzes sildītāji un cits telšu papildaprīkojums, piemēram, tribīne un dārza mēbeles ir SIA “Akurāts” specifika.

“Akurāts” gāzes sildītāji ir lielisks sildelements, lai teltis būtu siltas un nodrošinātu komfortu nelabvēlīgos laika apstākļos. Tie spēj apsildīt līdz pat 20 m² plašu telpu. Uzņēmuma pārstāvji parūpēsies, lai gāzes sildītāji tiktu korekti uzstādīti un demontēti. Gāzes sildītājus iznomājam kopā ar to lietošanas instrukciju. Piedevām, tas nav vienīgais sildīšanas aprīkojums – “Akurāts” piedāvā arī sildlampas.

TELŠU NOMAS LĪDERIS LATVIJAS TERITORIJĀ

“Akurāts” ir aktīvs kopš 2005. gada un pārliecinoši ir kļuvis par telšu un to aprīkojuma inomātāju tirgus līderi Latvijā. Kopš 2007.gada “Akurāts” telšu noma pieejama arī Lietuvas un Igaunijas teritorijā. Telšu noma, montāžas serviss un papildus tehniskais aprīkojums ir  atslēgu kopums, lai ikviena klienta pasākums tiktu veiksmīgi realizēts – tieši tādas misijas labā strādājam. Ar “Akurāts” sadarbojas arī daudzi celtniecības un būvniecības uzņēmumi, kas teltis izmanto kā noliktavas, kā arī nepatīkamos laika apstākļos uzstāda teltis celtniecības objektos, lai netiktu pārtraukts celtniecības vai būvniecības process. “Akurāts” piedāvājumā esošās teltis un nojumes ir izmēros no deviņiem līdz 1500 m².

TRIBĪNE – KOMPAKTS UN ĒRTS POSTAMENTS VIESU INFORMĒŠANAI UN ATBALSTĪTĀJU REKLAMĒŠANAI

Sadarbības partnerus, iznomājot teltis, nereti piesaista ne tikai teltis, bet arī  tribīne, kas noteikti palīdzēs pasākuma vadītājam vai viesiem, kuri plāno uzstāties pārējo priekšā. Mēs uzskatām ka, tribīne ir vēsturiski klasisks līdzeklis atvieglotai publiskai runai, jo, stāvot aiz tās, runātājs jutīsies drošāk, kā arī tribīne ir uzbūvēta tā, lai runātāja pieraksti un citi palīgmateriāli nebūtu redzami publikai. Tribīne ir ražota no lakota bērza saplākšņa. Tribīne ir 70 cm plata un 120 cm augsta. Tātad ļoti parocīga un paradzēta cilvēkiem, kuru garums ir vismaz 1,5 m. Tribīne kalpos kā reklāmas stends, novietojot to uz priekšējās plaknes.

TELŠU GLABĀTUVE UN BIROJS SAZIŅAI

Bāzes adrese: Muižas iela 9, Ādaži, Ādažu nov., LV-2164 ; Tālr.: 67394933 ; Mob.tālr.: 26338888. Mājaslapa: www.akurats.lv. Rezervējiet savlaicīgi!

GĀZES SILDĪTĀJI LABAI PAŠSAJŪTAI ARĪ VĒSAJĀS DIENĀS