Kad akmens laikmeta cilvēks piesēda pie sava akmens galda, lai baudītu ugunskurā pagatavotu zivi, viņā raisījās pārdomas. Viņa galds bija neērts akmens bluķis, kas ne ar ko neatšķīrās no kaimiņu cilšu galdiem. Turklāt svelmainajā saulē sakarsis, tas nejauki dedzināja uz tā novietotās rokas. Akmens laikmeta cilvēks domāja, ka tā būs vienmēr.

Tomēr nepagāja ne pieci miljoni gadu, kad talantīgais latviešu dizaineris Raimonds Cīrulis aizņēmās ideju par akmens galdiem no akmens laikmeta cilvēka un radīja mēbeles ar firmas zīmi „Maffam Freeform”. Tajās bija paņemts labākais no akmens īpašībām un novērsti trūkumi.

Maffam Freeform” galdu un krēslu gatavošanā izmantotais materiāls ir no vulkāniem izspļautais iezis bazalts, kausējot bazalta iezi, tiek iegūta īpaša bazalta šķiedra (bazalta šķiedra tiek piesūcināta ar sveķiem pirms klāšanas formā). „Maffam Freefom” meistardarbnīca ir vienīgā pasaulē, kurā mēbeļu darināšanai tiek izmantota šī šķiedra. Katrs bazalta šķiedras pavediens ar rokām tiek ieklāts speciālā formā, veidojot unikālu rakstu. Lai gan šādā tehnoloģijā gatavoti galdi izskatās smalki un ir ļoti viegli, tie ir pārsteidzoši izturīgi. Turklāt īpašais pārklājums nodrošina to komfortablu temperatūru jebkuros laika apstākļos.

Piedāvājumā ir divu veidu galdi. Mazākais KING Table radīs lielisku atmosfēru gan lietišķām, gan romantiskām sarunām Jūsu terasē vai piemājas dārzā. Savukārt MONO Table ir pietiekami liels, lai uz tā novietotu ne tikai rīta kafiju un avīzi, bet arī vairāku cilvēku liela kompānija varētu ieturēt pamatīgu maltīti svaigā gaisā. Abi dizaina galdi ir komplektējami ar dažādiem lielākiem un mazākiem tik pat savdabīgiem krēsliem.

Atsvaidzini sava dārza interjeru ar ekskluzīvām mēbelēm no www.maffamfree.com.

Galdi, kuros apvienota tagadnes meistarība ar senatnes eksotiku

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *