Sekmēt drošu, pasargātu ikdienu no vairākiem riskiem un negadījumiem, iesakņot ideju par preventīvu domāšanu – tāda ir uzņēmuma FN-Serviss misija. Tā tiek veiksmīgi realizēta ar dažādu drošības aizsardzības pakalpojumu piedāvāšanu klientiem. Firmas FN-Serviss servisa piedāvājumā iekļautas speciālistu konsultācijas un varianti, kuri saistīti ar darba drošību, ugunsdrošību un trauksmes preventīvajiem pasākumiem, drošības sistēmu signalizāciju novērtēšanu un rekomendācijām. 10 gadu ilgajā pastāvēšanas laikā drošības sistēmu kompānija FN-Serviss ir viens no līderiem drošības jautājumos Baltijā.

 Instruktāžas darba vietā un kursi darba aizsardzībā, konsultācijas, darba vides riska novērtējums u.c. Tai skaitā FN-Serviss organizē apmācības darba aizsardzībā – kopumā 60 stundas. Darba aizsardzības kursi un tēmas ir aktuālas darba aizsardzības speciālista pienākumu pildīšanai uzņēmumā, kas no darba vides potenciālo risku viedokļa nav uzskatāms par bīstamu. FN-Serviss pakalpojumu klāstā ir arī darba aizsardzības konsultācijas, kuru laikā profesionāļi informēs par individuālo darba aizsardzības līdzekļu noteikšanu, jau esošās darba aizsardzības sistēmas novērtēšanu, arīdzan noformēs .

Ugunsdrošības pakalpojumu grupā ir ietverti neskaitāmi pakalpojumi, kas sniegs atbalstu, realizējot uzņēmumā drošu darba vidi. Ugunsdrošības instruktāžas kursos iekļautas tādas tēmas kā situācijas raksturojums ugunsdrošības sfērā kopumā Latvijā, vairāki bīstamības faktori, darbība ugunsgrēka gadījumā, ugunsgrēka dzēšana ar dažādiem ugunsdzēsības aparātiem u.c. Papildus informāciju par piedāvātajiem pakalpojumiem, ugunsdrošības kursiem var atrast kompānijas mājaslapā fnserviss.lv. Turpat var sameklēt plašāku informāciju par drošības sistēmas risinājumiem, instalāciju. Piemēram, automātiskās ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēma jeb ugunsdzēsības signalizācijas sistēmas komplektāciju, tehnoloģisko procesu administrēšana un arī citiem saistošajiem aspektiem. Piedāvājumā šādas ugunsdzēsības drošības un signalizācijas sistēmu iekārtas: FX, Unipos, Siemens un citas. Nepieciešamības gadījumā var kontaktēties ar FN-Serviss darbiniekiem ar tiešsaistes formas palīdzību mājaslapā, kā arī kontaktējoties pa tālruņa numuru +371 67556799.

FN-SERVISS – LĪDERIS DARBA DROŠĪBAS JAUTĀJUMOS