Filmu noma internetā - interneta televīzijaMobilitātei un sasniedzamībai kļūstot par mūsdienu dzīves dzinuli, dažādu telekomunikāciju pakalpojumu sniedzēji sabiedrībai piedāvā preces un pakalpojumus, kurus var ērti lietot, esot kustībā, atrodoties ārpus mājas un biroja. Īpaši strauji Latvijā attīstās dažādi interneta pieslēgumu piedāvājumi, ietverot arvien jaunas iespējas interneta lietošanā.

Viens no jaunākajiem šāda veida pakalpojumiem ir interneta televīzija, ko piedāvā Latvijā lielākais elektronisko sakaru un IT pakalpojumu sniedzējs „Lattelecom”. Interneta televīziju, kas „Lattelecom” klientiem pieejama interneta vietnē lattelecom.tv, var izmantot gan atrodoties ārpus telpām, gan kā lielisku risinājumu, lai aizvietotu televizoru.

Tagad „Lattelecom” saviem klientiem piedāvā jaunas iespējas savā ikdienā interneta televīzijas izmantošanai. Interneta televīzijas lietotājiem pieejamas ne vien dažādas sev vēlamo pašmāju un ārzemju televīzijas kanālu tiešraides vai ieraksti, bet arī ērta, vienreizēja un izdevīga filmu noma. Īpaši patīkama iespēja tā ir cilvēkiem, kuri vēlas filmas internetā skatīties latviski, nevis tiešsaistē pieejamajās ārvalstu valodās.

Interneta televīzija skatītājiem piedāvā augstas kvalitātes filmu nomu, kuras klāstā ietilpst plaša un daudzveidīga izvēle – pašlaik jau vairāk nekā 500 filmas kādā no piedāvātajiem kino žanriem: romantika, drāma, komēdija, fantastika, spriedze, šausmu filmas, bērnu filmas un pašmāju ražojumi. Turklāt ik nedēļu filmu piedāvājums tiek papildināts. Tādējādi ikviens skatītājs var atrast savai gaumei, vēlmēm un vecumam piemērotāko filmu, ko baudīt atpūtas vai izklaides brīdī.

„Lattelecom” filmu nomas pakalpojumā atrodamas gan filmas, kas uz kino ekrāniem rādītas pavisam nesen, gan kino meistardarbi, kas rādīti senāk vai kļuvuši jau par kino klasiku. Tās iespējams iznomāt atsevišķi (maksājot no 0,85 līdz 2,08 latiem diennaktī atkarībā no filmas „svaiguma”) vai iegādājoties lattelecom.tv filmu bibliotēkas abonementu uz 30 dienām tikai par 3,85 latiem. Turklāt filmu nomas pakalpojumā dažkārt var atrast piedāvājumus bez maksas un ar dažādām atlaidēm.

Jānorāda, ka filmu noma interneta televīzijā sniedz lieliskas priekšrocības salīdzinājumā ar kino baudīšanu televizorā vai kinoteātra ekrānā. Proti, izvēlēto filmu iespējams skatīties sev vēlamajā laikā, kā arī aizraujošos notikumus filmā nevietā nepārtrauks reklāmas, bet gluži pretēji – vajadzīgajā laikā skatītājam pašam ir iespēja filmu apturēt un ieturēt pauzi uz paša noteiktu laika.

Filmu noma internetā – Lattelecom.tv
Tagged on:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *