Negaidīti ārstniecības izdevumi, liels apkures rēķins vai neparedzēti remontdarbi Jūsu mājoklim vai automašīnai – nozīmīgi un vērā ņemami gadījumi, kad var nākties aizņemties naudu. Ja nav iespējams aizņemties no ģimenes locekļiem, radiniekiem vai draugiem, šādās situācijās viens no drošākajiem un konfidenciālākajiem risinājumiem ir nebanku kredītdevēju piedāvātais pakalpojums “ātrie kredīti”, kas Latvijas tirgū ir pieejami jau no 2006. gada. Ātrie kredīti ir naudas aizdevumi Jums vajadzīgās summas apjomā, kas jāatmaksā noteiktā laika posmā.

Jāatzīmē, ka ātrie kredīti tiek piedāvāti, ņemot vērā klientu intereses un vēlmes, īstenojot:

 ērtu pieteikšanās procesu kredītdevēja mājaslapā;

 iespēju pieteikties aizdevumam 24 stundas dienā 7 dienas nedēļā;

 ātru pieteikuma izskatīšanu un operatīvu atbildes saņemšanu par aizdevuma piešķiršanu;

 maksājumu pārcelšanu un/vai kredītbrīvdienu iespējas.

Kreditēšanas jomas speciālisti uzsver, ka pirms pieteikuma aizdevumam sagatavošanas, ir nepieciešams rūpīgi iepazīties ar tā nosacījumiem un iespējamām saistībām, lai samazinātu riskus, kas var rasties līguma noteikumu nezināšanas vai izpratnes trūkuma dēļ.

Klientu apmierinātības pamats – augsts servisa līmenis

Ikviens piekritīs, ka izvēlēties pakalpojumu uzņēmumā, kam klientu intereses ir pirmajā vietā, ir patīkama pieredze. Saskaņā ar 2014. gadā veikto Swedbank aptauju par iemesliem, kādēļ klienti izvēlas konkrētu kreditētāju sniegtos pakalpojumus, kā nozīmīgākos respondenti nosauca:

 klientu apkalpošanas servisa līmeni;

 sniegto pakalpojumu vai produktu kvalitāti;

 ieguvumus no sadarbības ilgtermiņā.

Kredītspeciālista konsultācija – pievienotā vērtība katram aizdevumam

Vienmēr ir patīkami uzzināt būtiskos aspektus par interesējošo pakalpojumu no profesionāļiem. Tieši tādēļ klienti ļoti augstu novērtē kredītspeciālistu konsultācijas, jo tās ir pieejamas gan piesakoties aizdevumam un tā atmaksas laikā, gan pēc saistību noslēgšanas. Aicinām ņemt vērā, ka konsultācijas laikā speciālists katram klientam izskaidros:

 atbildīgas kredītņemšanas principus;

 aizdevuma atmaksas veidus;

 kā rīkoties gadījumos, ja ir radušās grūtības veikt aizdevuma laicīgu atmaksu.

Palīdzīga roka krīzes situācijās Brīdī, kad ir veikta rūpīga nepieciešamības pēc ārēja finanšu avota izvērtēšana, jāizvēlas tāds aizdevuma izsniedzējs, kas piedāvās izdevīgāko pakalpojuma “ātrie kredīti” risinājumu. Savukārt, izvēloties to, jāpievērš uzmanība:

 piedāvājuma izdevīgumam;

 klientu apkalpošanas servisa līmenim.

Pieredzējuši kredītspeciālisti uzsver, ka profesionāls aizdevējs ir tāds, kas katram klientam nodrošina:

 individuālu pieeju;

 finanšu konsultanta palīdzību;

 iespēju veikt korekcijas atmaksas grafikā;

 izmantot pakalpojumu “kredītbrīvdienas”.

Ātrais aizdevums – rīks, ja steidzami ir nepieciešams risināt nopietnus izaicinājumus finanšu jomā. Izvēlieties profesionāla aizdevēja īstenoto pakalpojumu “ātrie kredīti”, izvērtējot iespējas atmaksāt aizdevumu!

Ērts risinājums negaidītās situācijās