Paklāju serviss ir pakalpojumu komplekss, kas ietver dažāda veida paklāju nomu, apkopi un nomaiņu. Tas ir lielisks risinājums vietām, kur ikdienā uzturas daudz cilvēku, jo palīdz izvairīties no telpu piegružošanas, kā arī ievērojami paaugstina apmeklētāju drošību sabiedriskās vietās. Emblēmu paklāju serviss (EPS) ir uzņēmums, kas sniedz paklāju servisa pakalpojumus visā Latvijā.

Pašlaik EPS nodrošina sešu dažāda veida paklāju servisu, kas ietver tādus pakalpojumus kā paklāju noma, tīrīšana un nomaiņa. Uzņēmuma sniegtie pakalpojumi ir lielisks risinājums sabiedriskās vietās, jo padara to uzturētāju vai īpašnieku ikdienu ievērojami ērtāku. Paklāju servisa izmantošana ir vienkāršs veids, kā izvairīties no gružu un cita veida netīrumu iznēsāšanas, piešķirt telpām īpašu izskatu un parūpēties par apmeklētājus drošību.

EPS piedāvā sekojošu paklāju veidu nomu un uzturēšanu:

  • Neilona paklāji;

  • Logo paklāji;

  • Kokvilnas paklāji;

  • Komforta paklāji;

  • Sarkanie paklāji;

  • Skreiperi.

Neilona paklāju serviss ir paredzēts, lai nodrošinātu vienkāršāku telpu uzturēšanu un rūpētos par to tīrību. Neilona paklāji aiztur apmēram 70 procentus netīrumu, ko telpās ienes no ielas. Pieejams arī neilona paklāju servisa pakalpojums, kas palīdz rūpēties par uzņēmuma tēlu un darbojas kā lieliska reklāma. Tie ir logo paklāji, jeb neilona paklāji, uz kā iestrādāts firmas logotips vai īpašs ziņojums. Savukārt sarkanie neilona paklāji ir piemēroti gadījumiem, kad telpās nepieciešams radīt īpašu gaisotni.

Kokvilnas paklāji ir lielisks līdzeklis, ja nepieciešams izvairīties no mitruma iznēsāšanas slapjā laikā – tas spēj uzsūkt vairāk ūdens un dubļu nekā sver. Kokvilnas paklāju serviss ietver to nomu, nomaiņu, tīrīšanu un apstrādi ar speciālu šķīdumu, kas uzlabo to uzsūktspēju.

Komforta paklāji palīdz rūpēties par apmeklētāju drošību vietās ar slidenu grīdu, bet skreiperi ir gumijas paklāji, kas paredzēti rupjo gružu savākšanu.

EPS piedāvātais paklāju serviss pieejams visā Latvijā. Kontaktinformācija paklāju servisam Rīgā un reģionos pieejama uzņēmuma mājas lapā berendsen.lv.

Emblēmu paklāju serviss

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *