Izcilām personībām vajag izcilu sēžamo! Šķiet, šāds krēsls beidzot ir radīts. Rīgas ekskluzīvo mēbeļu meistardarbnīcā „Maffam Freeform”, dizainera Raimonda Cīruļa ideju vadīts, ir tapis krēsls Ego. Liels, ērts krēsls ar interesantu rakstu.

Neparastais raksts, kas veido caurumiņus krēslā, ir veidots, klājot bazalta šķiedras pavedienu pēc pavediena mēbeļu formās. Galarezultāts ir smalkums un vīzija par trauslumu. Taču tikai retajam ir nojausma, ka šāds krēsls patiesībā ir neiedomājami izturīgs. Ekoloģiskā bazalta šķiedra, kuras pamata sastāvdaļa ir no vulkāniem izspļautais iezis bazalts. Izturība ir tādā kā tāda paša diametra tērauda stieplei. Šis izcilām personībām paredzētais bazalta šķiedras krēsls − Ego pats ir gluži kā izcila personība – smalku dvēseli, bet spēcīgu un nelokāmu raksturu. Starp citu, „Maffam Freeform” ir vienīgā mēbeļu darbnīca pasaulē, kas izgatavo mēbeles no bazalta šķiedras.

Ekskluzīvie bazalta šķiedras krēsliEgo lieliski iederēsies gan zaļa dārza mauriņa, uz smalka restorāna grīdas un pat uz kuģa klāja. Visur, kur mīt lielas personības ar augstām estētiskām prasībām.

Izcils krēsls līdzās pieprasa tikpat izcilu galdu! Bazalta šķiedras krēsli – Ego veido saskanīgu ansambli ar „Maffam Freeform” galdiem MONO Table un KING Table. Ja vēlaties mēbeļu komplektu, kas noder svinību reizēs vai pusdienošanai vairāku cilvēku lielā kompānijā, iesakām izvēlēties lielāko galdu MONO Table. Savukārt lietišķām vai neformālām sarunām pie kafijas tases noderēs KING Table.

Ja tomēr bazalta šķiedras krēsls – Ego nav tas ko meklējat, ielūkojieties mājaslapā Maffamfree.com. Jo tur Jūs sagaida lieliskas fotogalerijas ar ne mazāk lieliskiem fotomodeļiem – astoņiem citiem interesanta dizaina bazalta šķiedras krēsliem.

 

Ekskluzīvs krēsls izcilām personībām

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *