Dolce & Gabbana „The One”  killerprice.lvDolce & Gabbana ir zīmols, kas neprasa liekus skaidrojumus. Zīmols nosaka modi ne vien apģērbu un aksesuāru jomā, bet arī smaržu pasaulē. The One ir elegantas un jutekliskas smaržas vīriešiem, kas ir visnotaļ modernas, bet tajā pat laikā klasiskas un unikālas.

„The One” vīrišķīgā versija

The One vīriešu smaržas perfekti atspoguļo Dolce & Gabbana versiju par īstu vīrieti: harizmātisks un pavedinošs, elegants un izsmalcināts, viņš mīl rūpēties par sevi. Vīrietis, kurš ir moderns, kurš nekad nepaliks neievērots, jo nebaidās izpaust savu personalitāti ar smaržām. The One vīriešiem piedāvā pilnu līniju ar būtiskākajiem personīgās higiēnas kopšanas produktiem: pēcskūšanās losjons divas versijās, balzamu un losjonu, dušas želeju un dezodorantiem.

„The One” aromāts

The One ir elegances un jutekliskuma koncentrāts. Aromāts, kas reizē ir gan klasisks, gan moderns, dinamisks un aktīvs. Pikanta, austrumu smarža, kas veidota balstoties uz tabakas harmonisko smaržu un koksnes notīm būs lieliski piemērota mūsdienīgam vīrietim.

„The One” smaržu notis:

  • Sākuma nots – spilgtas sākuma notis, greipfrūts, koriandrs un baziliks, ievieš sākuma eleganci no The One.
  • Sirds nots – kardamons, ingvers un apelsīnu ziedi, pikanti un silti, papildināti ar spēcīgu juteklisku sastāvdaļu.
  • Beigu nots – ciedrs, ambrs un tabaka, kas nosaka autentisku vīrišķības smaržu.

Iegādājies Dolce & Gabbana oriģinālos aromātus internetā

Būsim atklāti, internetā bieži vien pieejami smaržu viltojumi vai imitācijas, kurus var nopirkt par dažiem latiem, bet, kas nekādā mērā nesniedz to kvalitāti, ko īstais aromāts. Lai neviltos pirkumā, iepērcies veikalos, kas piedāvā tikai autentiskās zīmolu smaržas. Cena, protams, ir augstāka, bet tajā pat laikā zemāka nekā veikalos, kur, starp citu, bieži vien arī atrodami viltojumi.

PriceKiller.lv piedāvā tikai autentiskos un oriģinālos zīmolu aromātus, tajā skaitā arī labāko zīmolu vīriešu smaržas. Plašajā klāstā atradīsiet gan The One no Dolce & Gabbana, gan citas smaržas no tādiem zīmoliem kā Hugo Boss, Roberto Cavalli, Lacoste, Diesel, Tommy Hilfiger, Giorgio Armani u.c. Papildus iespējams iegādāties arī citus ķermeņa kopšanas līdzekļus no šiem zīmoliem.

Cenas atkarīgas no izvēlētā zīmola un smaržu tilpuma, bet ir bez uzcenojuma, kurš parasti ir veikalos. Saviem klientiem Rīgā Pricekiller.lv piedāvā piegādi bez maksas, tāpēc iepirkšanās kļūst jo īpaši izdevīga.

Dolce & Gabbana „The One” vīriešu smaržas

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *