Uzņēmuma Emblēmu paklāju serviss (EPS) piedāvātie dizaina paklāji jeb logo paklāji ir lielisks risinājums, lai vienlaikus rūpētos par uzņēmuma biroja tīrību un taupītu līdzekļus, kā arī, lai radītu patīkamu, kreatīvu un dzīvu gaisotni. Dizaina paklāji ir īpašs EPS pakalpojumus uzņēmumiem, kas izstrādāts, lai palīdzētu ērtā un vienkāršā veidā rūpēties par uzņēmuma tēlu.

EPS piedāvātie dizaina paklāji ir īpaši izstrādāti gumijas un neilona paklāji, kas efektīvi pilda funkcijas, nodrošinot augstus tīrības standartus, un lieliski izskatās, radot patīkamu atmosfēru un rūpējoties par uzņēmuma tēlu. EPS piedāvā šo paklāju nomu un servisu, kas iekļauj paklāju tīrīšanu, nomaiņu un uzturēšanu vienmēr labā stāvoklī.

Neilona paklāji ir maināmie paklāji, kas efektīvi savāc līdz pat 70 procentiem netīrumu, kas pieķērušies pie apaviem. To izmantošana ir lielisks līdzeklis, lai rūpētos par telpu tīrību un grīdu aizsardzību. Gumijas paklāji jeb skreiperi ir izstrādāti lielo gruži savākšanai pie uzņēmuma ārdurvīm. Tie ir izgatavoti no īpaši izturīgas gumijas, tāpēc tos var lietot arī sala apstākļos.

Dizaina paklājus izgatavo pēc īpaša pasūtījuma un uz tiem ir iespējams attēlot uzņēmuma logotipu, devīzi, reklāmas saukli vai jebkuru citu ziņojumu, atkarībā no klientu vēlmēm. Pielietotā tehnoloģija ļauj uz dizaina paklāja attēlot arī pavisam nelielus zīmējumus, smalkas detaļas un krāsu pārejas. Tāpat pieejami dažādu formu dizaina paklāji.

Tā patiešām ir lieliska iespēja ērtā un vienkāršā veidā parūpēties par uzņēmuma tēlu, kā arī darbinieku labsajūtu. Vienmēr ir daudz patīkamāk strādāt, ja telpas ir tīras, sakoptas un oriģināli iekārtotas.

Papildus dizaina paklāju nomai un izstrādei, EPS piedāvā arī to kopšanu, tīrīšanu, nomaiņu un uzturēšanu vienmēr labā stāvoklī.

Būtiski, ka dizaina paklāji ne tikai rūpējas par kreatīvu un patīkamu gaisotni birojā, bet arī palīdz ietaupīt. Eiropas Tekstila servisa asociācijas veiktajā pētījumā ir pierādīts, ka paklāju servisa izmantošana palīdz līdz pat 14 procentiem ietaupīt līdzekļus, kas paredzēti saimniecisko izdevumu segšanai.

 

Dizaina paklāji – kreatīvākā gaisotne uzņēmuma birojā

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *