Diva TVKanāls Diva ir seriālu un filmu kanāls, ko piedāvā vairāki televīzijas operatori. Ar Diva televīzijas programmu var iepazīties kanālu piedāvājošo operatoru mājas lapā. Kanāla Diva programmā ir iekļauti vairāki pasaulē plašu popularitāti ieguvuši seriāli, piemēram, Nurse Jackie, Gilmore Girls, Rookie Blue, The Closer, Parenthood, Smash, Gossip Girl. Diva programmā ir iekļauts arī viens no šobrīd pasaulē populārākajiem realitātes šoviem Keeping Up With The Kardashians.

Nurse Jackie ir amerikāņu seriāls, kas skatītājiem tiek piedāvāts kopš 2009.gada. Seriāla darbība pārsvarā notiek kādā Ņujorkas slimnīcā, kur seriāla galvenā varone strādā par medmāsu. Seriālā ļoti interesanti tiek atainotas slimnīcas personāla savstarpējās attiecības, attiecības starp slimnīcas personālu un pacientiem, pacientu raksturi.

Gossip Girl ir šobrīd viens no pasaulē populārākajiem seriāliem ne tikai jauniešu, bet ari pieaugušo televīzijas skatītāju vidū. Šis Amerikā tapušais seriāls skatītājiem tiek piedāvāts kopš 2007.gada. Seriāls ir tapis pēc jauniešiem sarakstītas grāmatas ar tādu pašu nosaukumu. Seriāls stāsta par Ņujorkas bagātākajiem jauniešiem un viņu attiecībām.

Kanāla Diva programmā regulāri tiek iekļautas arī dažādas filmas. Kanāla programmā iekļautās filmas reti kad ir Amerikā tapušie kases grāvēji, līdz ar to šeit iespējams noskatīties tādas filmas, kas citos kanālos netiek rādītas.

Tuvojoties Ziemassvētkiem, Diva programmā arvien biežāk tiek iekļautas filmas, kas veltītas Ziemassvētku tematikai. Piemēram, filma Christmas Mail. Christmas Mail ir romantiska komēdijas, kas paredzēta visai ģimenei, tapusi 2010.gadā, ASV. Filma stāsta par divu pasta darbinieku attiecībām Ziemassvētkos. Svētku noskaņas radīšanai tiek piedāvāta arī filma Instant Message. Šī 2005.gadā ASV tapusī romantiskā komēdija stāsta par jaunu pāri, kas ir vēstuļu draugi jau trīspadsmit gadus, bet tikai tagad nolemj satikties aci pret aci.

Diva tv programma

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *