rotaslietas pearls4usIzsens rotaslietas ir bijušas dzimtas relikvijas. Arī pērles sievietes novērtē ar gadiem, gūstot priekšstatu par eleganci. Tāpat kā rotaslietas nekad nevar būt par daudz, arī pērļu virtenes, gredzeni un auskari būs noderīgi kā ikdienā, tā pie svētku tērpa. Savas pērļu rotaslietas meklē interneta veikalā pearls4us.com.

Veikalā pearls4us.com atradīsiet mākslinieces Ailī veidotās rotas lietas. Viņa strādā ar dabīgiem materiāliem kā upes pērles, koraļļi, gliemežvāku pērles ar speciālo krāsojumu un lakojumu, kristāli un slīpētie krāsainie stikla rotājumi, Tibetas sudrabs, 925 proves sudrabs, apzeltījums, kapars un pusdārgakmeņi, dabīgie akmeņi. Interneta veikalā atradīsi dažādu krāsu pērles – melnas, baltas, šampaniešu, zaļas, zeltainas. Cenu ziņā lētākie būs auskari par Ls 15, gredzenu cena vidēji būs Ls 20, bet kaklarotas maksās ap Ls 30. Nopērc mīļotajam pērļu aproču pogas, tās maksās Ls 20. Varbūt īstā dāvana būs senatnīga grāmatzīme, kas veidota no Tibetas sudraba, pērlēm un zelta smilšakmens. Garums 8cm. Cena Ls 4.49.Veikalā atradīsi arī skaistas dāvanu kastītes, lai izvēlētā dāvana būtu jo īpaši skaita.

Rotaslietas

Kad pirkumu saraksts ir gatavs, aizpildi rezervācijas anketu. Rota tiek rezervēta, līdz tiek saņemta samaksa. Rezervācijas ilgums 5 dienas. Apstiprinot pasūtījumu, rēķins tiks nosūtīts uz norādīto uz e-pastu. Par rotām var norēķināties, veicot pārskaitījumu uz rēķinā norādīto kontu vai izmantojot savu internetbanku. Ņemot vērā, ka izvēlētās rotas nesētajai var būt cita skaituma izpratne, rotaslietas 14 dienu laikā ir iespējams atgriezt. Sadarbojoties ar Latvijas Pastu, piegādi varēsi saņemt vienas darba dienas laikā. Ja pirkuma cena nepārsniegs Ls 20, tad par sūtījumu būs jāmaksā Ls 3, ja pirkuma cena būs vairāk par Ls 20, tad sūtījums nemaksās neko. Ja pa ceļam ir Āgenskalns, iepriekš kontaktējoties ar mākslinieci, pasūtījumu varēsi saņemt tajā pašā dienā. Māksliniece labprāt viesojas ciemos, kur prezentē pilnu rotu kolekciju, kā arī iepazīstina ar pērļu vēsturi. Lai pieteiktu lekciju vai vienkārši saņemtu konsultāciju, raksti aili@pearls4us.com vai zvani 29212550.

Dažādu viedu pērļu rotaslietas

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *