sms kredītiNoformē ātro naudas aizdevumu trijos soļos un tikai 15 minūtēs – ātrie naudas aizdevumi internetā ļoti labi atbilstoši ikvienam, kas nokļuvis finanšu sarežģījumos. Veic reģistrāciju mājaslapā, izvēlies nepieciešamo aizdevuma apjomu un tev piemērotāko aizdevuma termiņu un veic tā apstiprināšanu.

Aizdevumi tiek piešķirti no viena mēneša līdz pat kredīta atmaksas termiņam līdz 24 mēnešiem. Dažu minūšu laikā pēc ātrā kredīta pieteikuma apstiprināšanas saņem naudas summu pie reģistrācijas norādītajā kontā. Reģistrējoties būs nepieciešams uz institūcijas bankas kontu pārskaitīt 0,01 Eur , kura atpakaļ netiks atskaitīta un kalpos kā garants drošai naudas aizdevuma pārskaitīšanai tavā bankas kontā.

Īstermiņa ātrie aizdevumi internetā pieejami Latvijas iedzīvotājiem ar Latvijas valsts pilsonību vai pastāvīgās uzturēšanās atļauju un kas ir 20 līdz 75 gadus veci. Kā viens no galvenajiem noteikumiem ātrā aizdevuma izsniegšanai ir nokārtotas parādsaistības un pozitīva kredītvēsture. Arīdzan nepieciešams mobilais telefons un e-pasts, kas būs jānorāda pie reģistrēšanās mājaslapā. Pieteikties ātrā sms kredīta ir iespējams visu diennakti. Aizdevumi tiek pārskaitīti ik dienas no 7.00 līdz 24.00. Tas, cik ātri nauda ienāks kontā, atkarīgs no bankas.

Reģistrējoties ātrajam naudas aizdevumam internetā, klientam tiek noteikts kredīta summas limits. Tā ir maksimālā klientam pieejamā naudas aizņēmuma summa, ko piemēro, pamatojoties uz ienākošo un izejošo naudas plūsmu kontā. To var uzzināt, reģistrējoties mājaslapā vai apskatot profila informāciju, ja jau esi reģistrēts. Ikvienam ir iespēja nokārtot tikai vienu kredītu. Ir risinājums, ka vari paaugstināt esošā kredīta apjomu , iekļaujoties kredītlimitā. Ja ir gadījies, ka pieprasīto aizdevumu tam paredzētajā laikā nevarēsi atmaksāt,  tiek piedāvāta kredīta atlikšana uz 30 dienām.

Dažādi sms kredīti internetā – vivus.lv