samsung-led-tv-1a.lvJa plāno iegādāties televizoru, bet staigāšana pa lielveikalu ir nogurdinoša, izvēlies iepirkties interneta veikalā. Tajā var samērā ērti salīdzināt izvēlētās preces un piemeklēt atbilstošāko variantu.

Pirms televizora pirkšanas, pievērs uzmanību tā ekrāna izmēram, ko nosaka collās pa ekrāna diagonāli. Tikpat svarīga ir ekrāna izšķirtspēja, kas modernākajiem televizoriem nodrošina izdevību skatīties HD (High Definition pārraides un video. Noskaidro televizora pieslēgumvietas un savienojuma iespējas ar ārējām iekārtām – Interneta kabeli RJ-45, USB, HDMI u.c. Inovatīvo ražotāju Samsung, LG u.c. televizoru modeļos ir Smart TV, kas to pārvērš par izklaides centru.

Patlaban populārākie un visvairāk pirktākie televizori ir inovatīvās tehnoloģijas televizori ar LED ekrānu. Tie spēj nodrošināt efektīvu enerģijas taupīšanu, lielisku attēla kvalitāti un spilgtu krāsu attēlošanu. Cits veids ir Plazma televizors, kas piemērots telpās ar vāju apgaismojumu, kā piemēram, nedēļas nogales filmu vakariem vai mājas kinozālei.

Sadzīves tehnika un iekārtas mājas vai darbavietas ērtībām, tava iemīļotā sporta veida inventāra un ikdienā vajadzīgo preču iegādi vari veikt interneta veikalā. Absolūts laika ietaupījums un izdevīgāk nekā tirdzniecības vietās.

OFISAM UN MĀJAI

Mazā, lielā un iebūvējamā sadzīves tehnika daudzveidīgā piedāvājumā

Personīgā mitekļa labiekārtošanai mājas darbu veikšanai nepieciešama visāda sadzīves tehnika. Interneta veikals spēj nodrošināt iespēju apskatīt vajadzīgo sadzīves tehniku ērti un bez liekas piepūles.

  • virtuves svari, tējkannas, putekļu sūcēji u.c. mazā sadzīves tehnika;
  • tāda lielā sadzīves tehnika kā trauku mašīnas, saldētavas un ledusskapji utt.;
  • kā arī iebūvējamā sadzīves tehnika: tvaika nosūcēji, mikroviļņu krāsnis, plīts virsmas u.c. tehnika virtuves un vannasistabas labiekārtošanai.

Biroja tehnika plašā piedāvājumā: kancelejas preces, projektori, printeri utt.

Bagātīgs biroja tehnikas piedāvājums ir interneta veikalā: dažāda veida printeri(lāzerprinteri, tintes printeri u.c., skeneri, projektori u.c. biroja iekārtas biroja ērtībām.

Daudzveidīgais interneta veikala preču klāsts piedāvā lielu biroja tehnikas piedāvājumu, sākot ar mazajām biroja kancelejas precēm – dažāda formāta papīrs, kārtridži printeriem utt.-, un arī elektroniskās iekārtas kā daudzfunkcionāli un lāzerprinteri, projektori un to aksesuāri, papīra smalcinātāji u.c. biroja tehnika.

MOBILIE TELEFONI, DATORTEHNIKA UN TELEVIZORI

Mobilie telefoni katra dzīvesveidam

Iegādājoties mobilo telefonu, vērs uzmanību ne tikai vizuālajam izskatam, bet arī tehniskajiem parametriem. Būtiskākie lielumi, pēc kā vadīties, izvēloties mobilo telefonu ir: atmiņas kartes lielums, kodolprocesoru skaits, fotokamera un savienojamības opcijas. Šobrīd arvien populārāki paliek skārienjūtīgie telefoni – tiem ekrāns reaģē uz pieskārienu. Interneta veikals nodrošina iespēju pasūtīt tādu pasaulē atzītu zīmolu kā Nokia, Apple, Samsung u.c. ražotāju modernos skārienjūtīgos.

Ja pērc preci interneta veikalā, tu parocīgi vari salīdzināt tev atbilstošās preces pēc to tehniskajiem parametriem un svarīgākajiem nosacījumiem.

Datoru komponentes

Interneta veikalā vari atrast plašu un daudzveidīgu datortehnikas sortimentu gan personīgajām, gan arī ofisa vajadzībām.. Veicot pirkumus interneta veikalā, varēsi ērti sakomplektēt vajadzīgās iekārtas vienuviet: datori, monitori, kameras u.c. preces.

VISS SPORTAM UN SPORTA ZĀLEI

Ja vēlies atsākt sportiskas aktivitātes, noderēs inventārs.

  • Apskati sporta preces iemīļotākajam sporta veidam gan iekštelpās, gan brīvā dabā. Viss vajadzīgais galda tenisam, florbojam, volejbolam, kā arī vēl citiem komandusporta veidiem un aktīvās atpūtas pavadīšanas iespējām;
  • Preces sporta zālei, kas ļauj atlasīt sev piemērotāko inventāru. Fitnesa zālei ir vajadzīgi trenažieri, dažādi svaru stieņi ar diskiem, hanteles roku treniņiem u.c.
  • Pie sporta precēm atradīsi arī dažādus aksesuārus, kā pulksteņus, sporta somas u.c.
Dažāda lieluma televizori mājas sajūtas radīšanai – pērc 1a.lv!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *