puķu sīpoliJa pavasaris jums asociējas ar dārzkopību un jaunās dārza sezonas plānošanu, nepārprotami nepieciešams laikus pirkt vajadzīgos izejmateriālus. Interneta veikals Bakker-Holland.lv klientiem piedāvā daudzveidīgu sēklu, koku un krūmu, augļu koku stādus, daudzgadīgu rožu un puķu stādus . Lai jūsu dārzs šajā sezonā iegūtu jaunu dizainu, pasūtiet vajadzīgo laikus. Sešu mēnešu laikā ar Latvijas Pasta starpniecību saņemsiet paciņu.

Bakker ir Eiropā lielākais dārza preču un dārzopības piederumu piegādātājs pa pastu, to apliecinot ar ilgo darbības laiku – 65 gadi. Katalogā ir dažādas sīpolpuķes visiem gadalaikiem. Viena no zināmākajām krāšņām sīpolpuķēm ir begonija, kas priecē ar burvīgo ziedu lapotni visas vasaras garumā līdz pat vēlam rudenim. Pildītās, nokarenās begonijas, bārkstainās un citas savdabīgas un neparastas puķes. Sīpolpuķu atvērumā varat piemeklēt arī dāliju, tulpju, īrisu puķu sīpolus, ko ierasts stādīt puķu dobēs.

Mājaslapā Bakker-Holland.lv dārzkopības preču sarakstā var iegādāties bagātīgu veidu rozes, bez tam tās jebkurā pagalmā un dārzā radīs karalisku skatu, eleganci un labu smaržu buķeti. Rožu ziedi ir atbilstoši griezto ziedu iegūšanai, pilnplaukumā spēs iepriecināt gan dārzā, gan arī iekštelpās vāzēs. Daudzziedu vīteņrozes, stumbra rozes, bagātīgā lapojuma klājeniskās rozes un vēl citas ziedu šķirnes skaistam dārzam.

Jūsu izvēlei dārzkopības preču sarakstā augļu, dārzeņu, garšaugu un puķu sēklas klāsts no Bakker. Lai jūsu piemājas dārzā būtu iespēja vasarā apēst kādu vitamīnu tieši no dobes, iegādājieties vitamīniem bagātīgās meža zemeņu sēklas, zemenes iespējams audzēt gan kā dekoratīvos klājeniskos augus, gan ogu kultūru. Tās labi iederēs kā zemsedzes augi dabiskā dārzā, zem krūmiem vai kokiem. Ražas periods ir no jūlija līdz pat oktobrim. Turpat jūs varat atrast eksotisko augļu sēklas – ēdamo fizāli, arbūzu, melones sēklas. Puķu, augļu un dārzeņu sēklas – vairāk nekā divsimt dažādu veidu – dārzkopībā būs noderīgi!

Interneta veikalā Bakker-Holland.lv varēsiet iegādāties arī dažādu koku un krūmu stādus. Sortimentā atrodami gan lieli koki ēnas radīšanai, gan ļoti kompakti pundurkrūmi un dzīvžogu krūmi teritorijas apstādīšanai. Tāpat arī augļu koki, kas iederēsies lielākā saimniecībā – plūmes, ķiršu stādi, ābeles u.c. no dažādām šķirnēm.

Aplūkojiet dārzkopības mājaslapā Bakker-Holland.lv un īstenojiet savu sapni par burvīgu piemājas dārzu. Esam pārliecināti, ka no vairāk nekā tūkstoš stādiem un sēklām jūs varēsiet piemeklēt savai gaumei un dārza augsnes prasībām piemērotāko. Ar Bakker palīdzību jums ir iespējams pasūtīt dekorus dārzam, mēslošanas līdzekļus, dārza darbarīkus, kā arī tehniku u.c. Aplūkojiet Bakker-Holland.lv sortimentu un pasūtiet tagad!

VAIRĀK NEKĀ 19 EIROPAS VALSTĪS AR 65 GADU PIEREDZI – DĀRZA PREČU INTERNETA VEIKALĀ IEGĀDĀJIETIES VISU VAJADZĪGO, BAKKER-HOLLAND.LV