Visdažādākās ierīces un piederumi ikdienai un svētkiem plašā klāstā apskatāmas online iepirkšanās saitā  1a.lv. LED spuldzes, dārza mēbeles, šujmašīnas un tūkstošiem citu preču – aplūko nepieciešamo saskaņā ar savu budžetu un iecerēm!

GLĪTI UN PRAKTISKI PULKSTEŅI DAŽĀDAM DZĪVESVEIDAM

1a.lv ir piejami viedie pulksteņi un aproces ar vērienīgu funkciju daudzumu. Piedāvājumā radio pulkstenis ar modinātāja funkciju , kas palīdzēs no rītiem piecelties laikus. Ikvienam, kas aizraujas ar sportiskām aktivitātēm un ir 21.gs. tehnoloģiju cienītājs, aktuāls var būt sporta pulkstenis. 1a.lv sortimentā  ir dažādi sporta pulksteņi, ar vairākām opcijām un cenu diapazoniem. Sporta pulksteņi 1a.lv plauktos ir tikai no labākajiem zīmoliem .

 

Iegādājoties praktiskas dārza mēbeles no 1a.lv, Tu padarīsi brīvo laiku svaigā gaisā kvalitatīvāku.Krēsli, galdiņi un zviļņi – dārza mēbeles pieejamas plašā sortimentā . Vieglas un ērti pārvietojamas dārza mēbeles no plastmasas vai īpaši izturīgas tērauda dārza mēbeles ar individualu dizainu – izvēlies piemērotākās un nodrošini sev neaizmirstamu reklasāciju vasaras laikā!

IEGĀDĀJIES LED SPULDZES EKONOMISKAM UN EKOLOĢISKAM APGAISMOJUMAM!

LED spuldzes ir ekoloģisks piegājiens telpu gaišuma nodrošinašanai . LED spuldzes ir patiesi tālredzīgs rīks – 100% iztērēto strāvas daudzumu tās transformē gaišumā.Tāpat LED spuldzes nerada ekstra karstumu un tāpēc nevairo globālo uzsilšanu.1a.lv  sortimentā redzēsi vairāku veidu LED spuldzes, ko varēsi izmantot mitekļos un birojos.

ŠUJMAŠĪNAS DOD IESPĒJU SARŪPĒT SAVU UNIKĀLO GARDEROBI MĀJAS APSTĀKĻOS

Noderīgas ierīces katrā miteklī ir šujmašīnas. Šujmašīnas paver iespēju ne tikai apliecināties radoši un sarūpēt vēl neredzētus apģērbus, bet tapat ātri uzlabot vecās auduma lietas. 1a.lv izpētāmas šujmašīnas no zināmiem ražotājiem . Sortimentā ir gan datorizētas, gan elektromehāniskas šujmašīnas cilvēkiem ar atšķirīgu pieredzi šūšanā.

GAISA MITRINĀTĀJI ĻAUJ AIZMIRST PAR NEPATĪKAMU GAISU TELPĀS

Jutīgākiem strādājošajiem gara uzturēšanās iekštelpās ar pārmērīgi sausu klimatu nereti atnes nepatīkamus mirkļus, kas ir pamata pamudinājums, kāpēc ir iegādāti gaisa mitrinātāji. Sauss gaisa klimats guļamistabā var piespiest  iesākt rītu ar aizliktu degunu un aizpampušām acīm, bet uzņēmumā neļaut koncentrēties pienākumiem, taču gaisa mitrinātāji no šādām grūtībām spēj atsvabināt. 1a.lv iespējams apskatīt iekārtas pēc aktuālās zāles platības, kam gaisa mitrinātāji ir ir piemēroti un ūdens patēriņa. Apskatāmi noteikta ražotāja gaisa mitrinātāji.

VASARAS RIEPAS ĒRTAI CEĻOŠANAI

Ja diendienā dodies ceļā ar automašīnu un gribi pārvietoties pārliecinoši un ekonomiski, gada siltajā laikā viennozīmīgi svarīgas ir kvalitatīvas vasaras riepas. 1a.lv aplūkojamas vasaras riepas vieglajām automašīnām un autobusiem, kā arī apvidus auto. Stingrā gumijas satura dēļ vasaras riepas nodrošina ļoti labu saķeri gan uz parastas, gan slapjas šosejas seguma . Vasaras riepas no 1a.lv rūpēsies, lai ikviens ceļojums izvērstos drošs!

Neatkarīgi no tā, vai vajadzīgi gaisa mitrinātāji, šujmašīnas vai vasaras riepas, apmeklējot www.1a.lv, atradīsi teicamus variantus meklētajai lietai!

DĀRZA MĒBELES SAKĀRTOS TAVU ZAĻO ZONU LĪDZ PERFEKCIJAI