medicīniskā komisija un pismās palīdzības kursiB KATEGORIJAS TIESĪBAS UN CITA VEIDA KURSI – KURĀ VIETĀ TĀDUS APGŪT?

Iespējams Jūs beidzot nolēmāt, ka pienācis laiks nokārtot B kategorijas tiesības, vai varbūt esat attapies situācijā, kurā ir nepieciešami ADR kursi, kuri dod iespēju izzināt, kādā veidā ir veicama bīstamo kravu pārvadāšana. Kādā veidā ieteicams izvēlēties piemērotu vietu, kur apgūstami ne tik vien ADR kursi, saņemamas D, C un B kategorijas tiesības vai varbūt arī apgūstami pirmās palīdzības kursi autovadītajiem, un kur vide un apmācības būs atbilstošas mūsdienu standartiem?

B KATEGORIJAS TIESĪBAS – KUR LABĀK?

Tādā gadījumā, ja esat nepieredzējis autobraucējs, kuram ir vajadzīgas B kategorijas tiesības, līdzēt varēs dažādas autoskolas, Mustangs, Vanags, Fortuna, autoskola CredoAutoprieks. It visās autoskolās, lai saņemtu B kategorijas tiesības, pirms eksāmeniem nepieciešams iziet prakses un teorijas kursus, kā tāpat arī ir vajadzīgi pirmās palīdzības kursi autovadītājiem. Jums tikai vajadzīgs izvēlēties, kurai no autoskolām ļaut Jums palīdzēt saņemt B kategorijas tiesības.

EJIET UZ TĀDA VEIDA SKOLU, KURA IR TUVĀK JŪSU MĀJĀM

Skola Mustangs piedāvā svarīgākās pamata kategoriju iegūšanas iespējas – gan teorijā, gan praksē. Šī autoskola pamatā veic apmācības galvaspilsētā, kā arī autoskolai ir arī filiāle Jelgavā. Savukārt autoskola Fortūna mazāk nodorišina apmācības Rīgā, bet ir izvērsusi plašāku tīklu reģionos. Vanags nodrošina mācības četrās pilsētās, bet autoskola CredoAutoprieks izveidojusi apmācību vietas ne tikai Rīgā, bet arī Liepājā, Ventspilī, Daugavpilī, Siguldā un Jelgavā.

PIE AUTOSKOLĀM – IR PIEEJAMI PIRMĀS PALĪDZĪBAS KURSI AUTOVADĪTĀJIEM

Tā, lai iegūtu jebkura paveida transportlīdzekļa vadīšanas tiesības, būs jāpabeidz pirmās palīdzības kursi autovadītājiem un arī medicīnas komisija. Šādus kursus arī ir iespējams iegūt arī citur, taču gandrīz visas autoskolas nodrošina šādus kursus par atsevišķu samaksu. Un tomēr pirmās palīdzības kursi autovadītājiem būs ērtāki autoskolās, tāpēc pirms izvēlaties savu autoskolu pārliecinieties, vai tā šos kursus nodrošinās.

ADR KURSI – JA JĀPĀRVADĀ BĪSTAMĀS KRAVAS

Gadījumā, ja Jums būs jāiziet ADR kursi, tad no apskatītajām skolām šos kursus varēs nodrošināt tikai divas – Fortuna un autoskola CredoAutoprieks. ADR kursi teik veidoti no divām daļām – pamatkursa un papildapmācības kursa pa to, kā pārvadāt cisternas. Tad, ja Jūs gribēsiet vēl noskaidrot vēl plašāk, no kā šie sastāv ADR kursi un kā būtu īstenojama bīsmamo kravu pārvadāšana, īpaši izvērstu aprakstu savā interneta lapā nodrošinās autoskola CredoAutoprieks. Ja vēlaties izzināt vairāk par to, no kā sastāv kursi, kur tiek iemācīta bīstamo kravu pārvadāšana, autoskola CredoAutoprieks piedāvā īpaši detalizētus kursu aprakstus!

Credoautoskola brīdina uzsākot skolu arī ir vajadzīgi pirmās palīdzības kursi autovadītājiem