autoskola RīgāAutoskolā ceļa satiksmes noteikumu teorijas skolotājs un auto vadīšanas instruktors skolo iespējamos autovadītājus, lai varētu atbilstoši noteikumiem un pārliecināti atrasties ceļu satiksmes plūsmā. 
B kategorijas kursanti kursos mācās teorētiskās zināšanas un transporta līdzekļu vadīšanas prasmes ar transporta līdzekļiem, kuru pilna masa ir 3,5 tonnas un vietu daudzums ir 8, neierēķinot autovadītāja sēdvietu. Uzsākot apmācības, kursanti izies 1. palīdzības kursus, apgūs ceļa satiksmes noteikumus, kā arī uz konkrēto kategoriju attiecīgo teoriju. CSDD pārbaudījumus var kārtot pilngadīgas personas.
Līdztekus mācību teorijai kursants var uzsākt braukšanas apmācības nodarbības pie Kopā ar ar mācību teorijas apgūšanu var uzsākt braukšanas nodarbības, tomēr pirms tam vajadzīga medicīniskā izziņa pagaidu tiesību nokārtošanai..
95. KODA  SERTIFIKĀTA SAŅEMŠANA
Pilnīgi visiem autovadītājiem, kuri realizē pārvadājumus ES piereģistrētā firmā, nepieciešama profesionālas kategorijas apliecība.
Pilnībā nokārtojot autoskolas eksāmenus, sekmīgi jānoliek CSDD pārbaudījums teorētiskajās zināšanās un braukšanā.
Pirmajā posmā kategorijai atbilstošs teorijas eksāmens ceļu satiksmes noteikumos.
Otrajā posmā ir 45 jautājumi, uz kuriem jāatbild laikā teorijas pārbaudījums profesionālajā jomā. Ja “mācībnieks” nepieļaus vairāk par 5 nepareizām atbildēm, tad pārbaudījums skaitās nokārtots. Kad ir nokārtota pārbaudījuma teorija, noslēgumā ir eksāmens braukšanā.
AUTO VADĪŠANAS UN TEORĒTISKAIS PĀRBAUDĪJUMS CEĻU SATIKSMES DROŠĪBAS DIREKCIJĀ
Kad visi noteikti autoskolas eksāmeni ir nokārtoti un ceļu satiksmē praktizēts kaut mazākais nodarbību daudzums kopā ar braukšanas instruktoru, “mācībnieks” var iet uz Ceļu satiksmes drošības direkciju un nokārtot pārbaudījumus. Kā pirmais ir eksāmens ceļu satiksmes noteikumos, kurā ir kategorijai atbilstoši jautājumi. Otrajā daļā ir praktisks pārbaudījums figūru laukumā un braukšanā pa ielu.
Kad braukšanas eksāmens ir nolikt, jaunais autobraucējs var iet saņemt braukšanas apliecību.

Credo.lv autoskola Rīdziniekiem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *