b-kategorijaDRAUDZĪGĀKĀ AUTOSKOLA AR PLAŠĀKO APMĀCĪBU SORTIMENTU BŪS CREDO AUTOSKOLA

Ja vēlies kļūt par pārvietošanās līdzekļa vadītāju, piem., Tev nepieciešama B kategorija, Tev palīdzēt spēs Credo autoskola. Credo autoskola te piedāvās mācīties visdažādāko pārvietošanās līdzekļu vadīšanu – b kategorija ļaus vadīt mazgabarīta auto, be kategorija – ļaus mašīnai pievienot aiz mašīnas. Taču a kategorija dod atļauju braukt ar motociklu, bet D1 kategorija – vest cilvēkus minibusā.

DAUDZIEM AUTOSKOLAS KLIENTIEM VAJADZĪGA B KATEGORIJA

B kategorija jeb mazgabarīta automašīnas vadīšanas atļauja konstanti ir populārākais virziens, kādu vēlas apgūt cilvēki pašlaik. B kategorija būs salīdzinoši ērti saņemama, bet B kategorija var būt arī uzlabota ar piekabes vešanas iespēju. Tādu iespēju nodrošina BE kategorija, kura ļauj auto aprīkot ar par 75kg smagāku piekabi aizmigurē. Tomēr, gadījumā, ja automašīna ar piekabi svērs vairāk nekā 3,5 tonnas – BE kategorija tomēr nederēs. B kategorija apgūstama visās lielajās valsts pilsētās, bet BE kategorija gan tikai galvaspilsētā.

A KATEGORIJA IR DOMĀTA ASĀKU IZJŪTU CIENĪTĀJIEM

A kategorija savukārt noderēs tiem, kas ar mašīnu nevēlas braukt, tomēr grib oparatīvi nokļūt no punkta a uz punktu b. A kategorija dod iespēju vadīt motociklus un par piecpadsmit kW jaudīgākus triciklus. Ja esi jaunāks par 24 gadiem, tad A kategorija Tev tomēr nav domāta, taču divdesmit divos gados vari uzsākt mačīšanos, ar mērķi, lai A kategorija tiku saņemta uzreiz pēc divdesmit ceturtās dzimšanas dienas.

NELIELAS CILVĒKU GRUPAS VADĪT ATĻAUS D1 KATEGORIJA

Gadījumā, ja rodas nepieciešamība veikt pasažieru pārvadājumus mehāniskos transportlīdzekļos, kur var sēdēt vismaz astoņi, taču ne vairāk kā sešpadsmit pasažieri, būs vajadzīga D1 kategorija. D1 kategorija var tikt saņemta no 21 gada vecuma, bet sākt mācīties var jau no 19 gadiem. Credo autoskola nodrošina, ka D1 kategorija ir iegūstama ne tikai galvaspilsētā, bet arī Liepājā, Krāslavā, Daugavpilī un Rēzeknē. D1 kategorija dos Tev iespēju sākt vadīt busiņu.

CREDO AUTOSKOLA IR PIEEJAMA UN AR DAUDZVEIDĪGU APMĀCĪBU KLĀSTU

Ja a kategorija un b kategorija tiek piedāvāta praktiski ikvienā autoskolā, Credo autoskola piedāvā daudz daudzveidīgāku mācību daudzveidību, jo tajā pieejama arī be kategorija un D1 kategorija. Credo autoskola būs Tavs pieredzējušākais atbalsts dodoties uz jebkura veida transportlīdzekļu vadītāja apliecību!

Credo autoskola te piedāvās mācīties visdažādāko pārvietošanās līdzekļu vadīšanu