ātrie naudas kredītiPēkšņu finanšu līdzekļu jautājumu atrisināšanai bieži vien jāprasa nauda radiem, draugiem. Nav noslēpums, ka tas rada papildus neērtības. Lai izvairītos no diskomforta, ir risinājums – ātrais kredīts.

Ātro kredītu var nokārtot jebkura persona, kas ir sasniedzis vismaz pilngadību un ir LR pilsonis vai kam ir piešķirta uzturēšanās atļauja. Ātrā kredīta summas pieejamas sākot no 50 līdz 3000 eiro, kas būs no lielākiem negaidītiem tēriņiem. .

Lai pieteiktos ātrajam kredītam, jāizpilda daži soļi. Kā pirmais ir oficiāli jāreģistrējas kredīta izsniedzēja portālā un jāuzskaita uz konkrētā kredīta izsniedzēja bankas kontu reģistrēšanās “nodeva” no sava bankas konta 0,01 eiro apmērā. . Kad būs līdz galam pabeigta reģistrācija, spēsi pieteikt noteikto kredīta apjomu, un tas tiks pārskaitīts uz tavu bankas kontu. Ātrais aizdevums ir pieejams no 50 Eur līdz pat 3000 Eur.

Ņem vērā, ka ātros naudas kredītus piešķir laikā no plkst.  8 rītā līdz 22.00, tomēr pieteikties tam var visu diennakti. Pirms kredīta izsniegšanas tiks novērtētas tavas parādsaistības un pie reģistrēšanās norādītā informācija. Regulāri ikmēneša ienākumi ir viens no aspektiem, kurš raksturo – vai tu varēsi atgriezt piešķirot kredītu noteiktajā laikā. Atmaksas laiks ir sākot no 14 dienām līdz 24 mēnešiem, kas ir atkarīgs no kredīta aizdevuma apjoma.

Credit24 ātrie naudas kredīti – saņem tagad!