Ātros kredītus piedāvā noformēt dažādas kredītiestādes Latvijā: ViaSMS, SMSCredit, Open Credit, Mini Credit, Ferratum, SOHO Credit, Credit24, CreditON, iCredit, InCredit Group utt.
OpenCredit piedāvā ātros kredītus Latvijas iedzīvotājiem vecumā no 18 līdz 70 gadiem. Kredīta summa ir no 50 latiem līdz 1000 latiem. OpenCredit piedāvā noformēt pirmo ātro kredītu bez procentiem, bet tādā gadījumā kredīta summa ir tikai līdz 200 latiem un atmaksas termiņš no 14 lidz 28 dienām.

ViaSMS piedāvā pirmo ātro kredītu bezmaksas līdz 150 latiem, trešajā reizē var aizņemties līdz 250 latiem. ViaSMS kredīti ir pieejami visiem Latvijas iedzīvotājiem, neskatoties uz klientu kredītu vēsturi. Pat ja klienta kredīta vēsture ir diezgan slikta, ir neatmaksāti kredīti un citas kredītsaistības, klients vienalga var aizņemties naudu ViaSMS uzņēmumām.
SohoCredit piedāvā ātro kredītu visiem Latvijas iedzīvotājiem vecumā no 20 līdz 65 gadiem. Uzņēmumus strādā katru diennakti bez brīvdienās, bet kredīta noformēšana notiek 10 minūšu laikā.
SIA iCredit.lv piedāvā ātro kredītus līdz 200 latiem ar atmaksas termiņu līdz pat pusgadam. Diemžēl, iCredit.lv kredīti ir pieejami tikai Swedbank klientiem, bet Swedbank ir viena no lielākām un populārākām bankām Latvijā, tāpēc daudzi Latvijas iedzīvotāji ir Swedbank klienti.

InCredit Group piedāvā dažādus kredīta veidus: ātrus kredītus, kredītus pret ķīlu, patēriņa kredītu un kredītu auto iegādei. InCredit ir pieejami visiem Latvijas pastāvīgajiem iedzīvotājiem vecumā no 21 gada līdz 70 gadiem. InCredit kredītiem var pieteikties gan uzņēmuma mājas lapā, gan jebkurā no uzņēmuma kredītu nodaļām.

Credit24 piedāvā ātros kredītus no 50 latiem līdz 1500 latiem ar atmaksas termiņu līdz pat 2 gadiem. Kredīti pieejami visiem Latvijas iedzīvotājiem vecumā no 18 līdz 70 gadiem katru dienu no 8:00 līdz 22:00.
SMSCredit piedāvā ātros kredītus Latvijas iedzīvotājus no 18 gadiem. Pirmais ātrais kredīts ir bezmaksas, klients var aizņemties līdz 200 latiem uz vienu mēnesi. Uzņēmuma darba laiks ir no 7:00 līdz par pusnaktij. SMSCredit ir vissātrākais kredīts no visiem.

MiniCredit arī piedāvā pirmo kredītu bezmaksas, klients var aizņemties līdz 100 latiem uz vienu mēnesi. Kredītus var saņemt ikviens Latvijas iedzīvotājs vecumā no 20 līdz pat 72 gadiem.
CreditON piedāvā saņemt ātro kredītu 15 minūšu laikā jebkuram Latvijas iedzīvotājam no 18 gadu vecuma. CreditON strādā arī brīvdienās un piedāvā arī bezmaksas finanšu konsultācijas.
Ferratum.lv piedāvā kredītus no 25 latiem līdz 200 latiem uz vienu mēnesi. Ferratum uzņēmums piedāvā saviem klientiem arī akcijas un speciālus piedāvājumus.

Latvijas kredītiestādes piedāvā dažādus kredītus un aizņemšanas iespējas, tāpēc ikviens var atrast sev labāko un piemērotāko variantu apmeklējot interneta resurusu Comparo.lv!

Comparo kredītu salīdzināšana

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *