Sasvīdušas kājas var kontrolēt ar smaržas samazinātājiem vai kukurūzas cieti, ko ieklāj kurpēs. Bet Jūs varat ārstēt sasvīdušas kājas arī ar nakts dušām ar dezodoranta ziepēm. Tad, ņemiet padušu dezodorantu un iesmērējiet kājas ar to katru vakaru un katru rītu pirms kurpju uzvilkšanas. Mainot zeķes, ko Jūs valkā ir iespējams samazināt kāju svīšanu. Vienkārši mainot, kurpju veidu, arī ir iespējams samazināt ķermeņa izdalīto sviedru daudzumu.

Jūs varat samazināt sviedru daudzumu uz sejas, saglabājot savu seju tīru, mazgājot to vienreiz vai divreiz dienā. Arī novācot liekos matiņus no sejas, Jūs varat arī samazināt sviedrus sejas zonā. Izdzerot 10 glāzes ūdens ikdienas Jūs arī samazināsiet sviedru daudzumu. Novērst muguras svīšanu ir nedaudz grūtāk, ir ieteikumi, kas liecina, ka valkājot vaļīgas drēbes, var samazināt svīšanu muguras rajonā.

Citi iesaka lietot Perspi pretsviedru līdzekļus (iesaka arī Eiropas mediķi). Arī ūdens lietošana uzturā ir ļoti svarīga, it īpaši, ja Jums ir liekais svars.

Svīšanas samazināšana var diezgan burtiski pārņemt Jūsu dzīvi. Vai tās ir nosvīdušas paduses, sasvīdušas kājas vai rokās. Pārmērīga svīšana var iznīcināt Jūsu pašapziņu, un, protams, tas ir apburtais loks – jo ​​vairāk Jūs mēģināt pārtraukt svīšanu, jo vairāk Jūs domājat par svīšanu, un jo vairāk Jūs svīstat. Ja Jūs ciešat no pārmērīgas svīšanas, Jums jādomā par to, ko Jūs valkājat – nekādu gaiši pelēko toņu, tikai melni un tumši toņi, kas neizcels sviedru plankumus uz apģērba.

Cīna pret svīšanu
Tagged on:     

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *