https://www.berendsen.lvParūpējies par kārtību uzņēmuma telpās – izmanto mūsdienīgus risinājumus

Jebkura uzņēmuma vadībai jārūpējas arī par tīrības uzturēšanu darba vietā – galu galā kārtīgā vidē darbi veicas daudz labāk, turklāt telpu iekārtojums daudz var pastāstīt par uzņēmumu arī tā apmeklētājiem un klientiem.
Tāda veida aprīkojums un pakalpojumi kā mikrošķiedru lupatiņas, mopu serviss, kokvilnas plakāji, gumijas paklāji grīdām, kā arī citi risinājumi ir lieliski palīgi ikvienā birojā un mājvietā.
Šeit vari iepazīties ar plašo piedāvājumu un uzzināt, kā tie var noderēt Tev!

Cik noderīgs ir paklāju serviss? – https://www.berendsen.lv

Par telpu uzturēšanu palīdzēs parūpēties piemēroti paklāji. Piemēram, kokvilnas paklāji un gumijas paklāji ir ļoti funkcionāls un praktisks risinājums, jo uzsūc mitrumu un netīrumus! Gumijas paklāji ir ļoti izturīgi arī pret salu, tādēļ tos var novietot arī pie ieejas ēkā. Kokvilnas paklāji spēj uzsūkt pat septiņas reizes vairāk netīrumu un mitruma, nekā pats sver! Jāpiebilst, tie pieejami dažādās krāsās, tādēļ lieliski iederēsies jebkurā interjerā.
Kvalitatīvs paklāju serviss spēj nodrošināt ne tikai daudzveidīgu paklāju izvēli, bet arī to nomaiņu un uzturēšanu. Tas nozīmē, ka lietotie paklāji periodiski tiks aizstāti ar jauniem un tīriem, un Tev nebūs jāuztraucas par paklāja tīrīšanu. Plašāku informāciju par paklāju servisu vari uzzināt šeit.

Mopi grīdas uzkopšanai – tīras grīdas bez lielas piepūles

Mopu serviss ir praktisks risinājums, jo telpu uzturēšanu padara daudz vienkāršāku – pirmkārt, tas nozīmē ērtības, jo nav jādomā par mopu iegādi, uzglabāšanu un apkopi. Otrkārt, tādā veidā iespējams arī samazināt izmaksas, jo samazinās gan ūdens patēriņš, gan ķīmisko līdzekļu lietošana. Mopu serviss piedāvā dažādus mopu nomaiņas intervālus, piemēram, reizi nedēļā vai biežāk, ik pa 2 nedēļām vai vienu reizi mēnesī. Mopu serviss piedāvā dažādu izmēru un veidu mopus – katra vajadzībām un gaumei!

Mikrošķiedru lupatiņas – mūsdienīgs palīgs telpu uzkopšanai

Līdzās ierastajām lupatiņām arvien lielāku popularitāti iemanto arī mikrošķiedru lupatiņas. Pateicoties īpašajam sastāvam, mikrošķiedru lupatiņas labi savāc putekļus un spodrina dažādas virsmas. Mikrošķiedru lupatiņas var iegādāties saimniecības preču veikalos, bet iespējams izmantot arī mikrošķiedru lupatiņu servisu, kas atvieglos ikdienu.

Augstas kvalitātes aprīkojums tualetes telpām

Lai gādātu par uzņēmuma darbinieku un apmeklētāju komfortu, būtisks arī kvalitatīvs tualetes telpu aprīkojums. Te noderēs putu ziepju dozators, kā arī citi risinājumi . Kāpēc putu ziepju dozators var būt labs risinājums? Pirmkārt, putu ziepes nepil – tātad tiek nodrošināta ne vien lielāka roku, bet arī izlietnes tīrība. Otrkārt, putu ziepes vienkārši lietojamas un viegli noskalojamas. Atkarībā no izvēlētā veida, putu ziepju dozators var būt aprīkots ar sensoru vēl ērtākai un higiēniskākai tā izmantošanai.
Rūpēties par sakārtotu darba vidi vēl nekad nav bijis tik vienkārši – paklāju serviss, mikrošķiedras lupatiņas un citi palīglīdzekļi palīdzēs sasniegt labu rezultātu.

Cik noderīgs ir paklāju serviss? – https://www.berendsen.lv