octa

OCTA un KASKO online – izdevīgākie piedāvājumi visiem auto

Rūpes par transportlīdzekli nesaistās vien ar tehniskās apskates iziešanu un tā regulāru apkopi – ikvienam motorizētam transporta līdzeklim, ar ko pārvietojas pa ceļiem, nepieciešama arī apdrošināšana. Ja arī Tu esi jaunas un izdevīgas octa polises meklējumos, nesteidzies pieņemt lēmumu – šis raksts Tev palīdzēs noskaidrot, kuras octas ir atbilstošākās un kā atrast sev piemērotāko octa polisi daudz ātrāk un ērtāk!
Saskaņā ar likumu Octas polises atmaksā zaudējumus, kas nodarīti trešās personas mantai, kā arī personai radītos zaudējumus. Piemēram, Octa apmaksā zaudējumus par transportlīdzekļa bojājumiem, pilnīgu zudumu, kā arī par transportlīdzekļa aizvešanu no notikuma vietas. Tāpat octa apmaksā videi radītos postījumus, kā arī izmaksā kompensāciju par ceļa, ēku un būvju bojājumiem, ja tādu prasību ir izteicis to īpašnieks. Octa atlīdzina arī cietušajai personai radītos zaudējumus, sedzot ārstēšanās izdevumus, tai skaitā arī izdevumus par cietušā kopšanu, ārstēšanos medicīnas iestādē un mājas apstākļos, tehnisko palīglīdzekļu iegādi u.c.
Octas pieejamas uz atšķirīgiem termiņiem – piemēram, 3, 6, 9, 12 mēnešiem. Turklāt, lai nopirktu Octa , nemaz nav jādodas uz apdrošināšanas kompānijas filiāli – šobrīd labākos piedāvājumus sameklēt un nopirkt var arī online režīmā.

Kasko online – vērtīgs risinājums Tavām ērtībām – cik maksā kasko apdrošināšana

Atrodoties pie stūres, var notikt daudz kas – no tā nevar izbēgt, tomēr var parūpēties par savu un autolīdzekļa drošību, noformējot Kasko polisi. Tāpat kā Octa polisi, var iegādāties arī Kasko online. Ja vēlies iegādāties Kasko online, ieteicams aplūkot, kādus datus sniedz kasko online kalkulators. Kasko online kalkulators ir izdevība visu vajadzīgo informāciju iegūt bez liela laika patēriņa – norādot informāciju, kasko online kalkulators parādīs, kur pieejams labākais un izdevīgākais risinājums, kāda ir cena kasko polisei, kā arī citu vērtīgu informāciju.
Kasko online kalkulators sevišķi noderīgs, lai noskaidrotu, kāda ir cena kasko polisei – tas ir derīgi vienmēr, sevišķi, ja tiek iegādāts kasko online. Kas nosaka, kāda ir cena kasko polisei? Lūk, daži galvenie kritēriji: transportlīdzekļa vecums, marka, modelis, saistošie riska segumi, transportlīdzekļa vadītāja apdrošināšanas vēsture, pašriska apjoms, polises darbības teritorija u.c.

Nepieciešams Kasko? Iegādājies to pie iizi.lv!

Viena no opcijām, kur iegādāties kasko, ir – https://www.iizi.lv/kasko . Šī apdrošināšana (https://www.iizi.lv/kasko) sniedz vairākas priekšrocības: tā ir iespēja iegūt sākotnējo piedāvājumu praktiski nekavējoties un bezmaksas konsultāciju. Noformējot polisi https://www.iizi.lv/kasko, saņemsi arī atgādinājumu par kasko polises beigu termiņa tuvošanos.
Automašīnas apdrošināšana ir svarīga, lai bez lieka uztraukuma piedalītos ceļu satiksmē. Esi atbildīgs, pērc izdevīgāko kasko online (https://www.iizi.lv/kasko) un octas polisi!

Cik maksā kasko apdrošināšana?