Dažādu ietilpību cietie diski visām prasībām. Pērc cietos diskus un portatīvos datorus interneta veikalā, jo piegāde ir nodrošināma visā Latvijā. Cietie diski (HDD 3.5″), cietie diski (HDD 2.5″) un Cietie diski (SSD) par lieliskām cenām un ar piegādi visā Latvijā.

Cietie diski (HDD 3.5″) ar 5400rpm, 5900rpm, 7200rpm, IntelliPower (5400-7200rpm) un 10000rpm apgriezieniem. Cietie diski (HDD 2,5″) no Hitachi, Samsung, Seagate, Toshiba, Western Digital un citiem pazīstamiem ražotājiem

Ja Tev nepieciešami cietie diski ar 5400rpm, 5900rpm, 7200rpm, IntelliPower (5400-7200rpm) un 10000rpm apgriezieniem, tad šī ir īstā vieta, kur iegādāties šādus cietos diskus. Jo vairāk apgriezieni, jo attiecīgi ātrāka būs tā darbība. Der atcerēties, ka šādam monstram temperatūra un strāvas patēriņš ir daudz lielāki nekā piemēram, 7200rpm, kas parasti ir galda datoros. Ja vēlaties augstāku ātrdarbību, iegādājaties 10000rpm apgriezienu cieto disku.

Cieto disku (HDD 3.5″) ražotāji: Hitachi, Samsung, Seagate, Western Digital. Tie ir populāris un labi pazīstami cieto disku ražotāji. Cietie diski (HDD 2,5″) no Hitachi, Samsung, Seagate, Toshiba, Western Digital un citiem pazīstamiem ražotājiem. Cietie diski (SSD) no Apacer, Corsair, Digitus, Hewlett Packard, Intel, Kingston, OCZ, Patriot un citiem pazīstamiem ražotājiem.

Apjoms jeb ietilpība ir sākot no pāris gigabaitiem un beidzot ar vairākiem terabaitiem. Pērc cietos diskus 80 Gb, 150 Gb, 160 Gb, 250 Gb, 300 Gb, 320 Gb, 450 Gb, 500 Gb, 600 GB, 640 Gb, 750 Gb, 1 Tb, 1.5 Tb, 2 Tb un tamlīdzīgi. Izlem patys, cik ietilpīgs cietais disks Tev ir nepieciešams un iegādājies jau tagad – interneta veikalā par lieliskām cenām.

Ņem cieto disku ar pieslēguma interfeisu IDE, SATA, SATA II vai SATA III, jo pieslēguma interfeisu katrs var izvēlēties, kāds viņam labāk piemērots. Kā jau redzams ir pieejami vairāki pieslēguma interfeisi. Pašlaik industrijas standarts ir SATA pieslēgums. Pirms iegādāties cieto disku, pārliecinieties, vai pamatplatei ir brīvs pieslēgums un izvēlētā diska apjoma atbalsts.

Cietā diska apjoms norāda, cik lielu informācijas apjomu spēj saglabāt cietais disks. Cietā diska apjoms ir norādīts gigabaitos. Vienas filmas izmērs ir aptuveni 1 gigabaits. Pirms pērc cieto disku pārliecinieties vai tas atbilst jūsu esošajām apjoma prasībām, kā arī paredz rezervi nākotnes vajadzībām. Iecienīti cietie diski ir ar 500 gigabaitu ietilpību. Tajā ir iespējams uzglabāt gana daudz bilžu, mūziku, filmas un citus failus.

Kas ir datu buferis

Datu buferis ir cietajā diskā iebūvēta ātrdarbīga atmiņa. Datu buferis ļauj diskam vienmērīgā ātrumā saņemt datus neatkarīgi no tā, kā šajā brīdī ir noslogota diska fiziskā atmiņa. Jo lielāks datu buferis tiks iegādāts, jo attiecīgi būs vieglāk strādāt ar lielu skaitu sīkfailu, kā piemēram fotogrāfijām.

Cietie diski no Apacer, Corsair, Digitus, Hewlett Packard, Intel, Kingston, OCZ, Patriot un citiem pazīstamiem ražotājiem. Cietie diski (HDD 3.5″) vai Cietie diski (HDD 2,5″) ir nopērkami jau tagad un ir piegādājami visā Latvijā. Cietie diski, portatīvie datori un cita datortehnika no zemo cenu interneta veikala ir pareizā izvēle!

Cietie diski
Tagged on:             

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *