bezvadu internetsCilvēkiem patīk brīvība. Tā tiek meklēta visās dzīves jomās, tostarp interneta pieslēguma veidā. Moderno tehnoloģiju brīvību spēj sniegt bezvadu internets. Šobrīd ar bezvadu internetu nodrošina ne vien mobilo telefonu operatori, bet arī kompānija Lattelecom, kas piedāvā bezvadu internetu daudzviet Latvijā.

Kāpēc izvēlēties bezvadu internetu?

Atbilde ir vienkārša, internets tev būs līdz visur, turklāt Jums nebūs jādomā par vadu savienojumu. Lietojot bezvadu internetu aizmirsti par neērtībām, kas rodas laikā, kad nevaram atrast interneta pieslēgšanās vietu.

Lattelecom īpaši padomājis par portatīvo datoru lietotājiem, sniedzot iespēju pievienoties WI-FI internetam daudzos piekļuves punktos publiskās vietās Latvijā. Pieslēguma vietu skaits kļūst arvien plašāks. Lattelecom  bezvadu internets ir pieejams kafejnīcās, degvielas uzpildes stacijās un citviet.

Lattelecom bezvadu internetu var pasūtīt uz dienu, nedēļu vai pat mēnesi. Lai datorā lietotu bezvadu internetu, Jums savā datorā ir jāaktivizē bezvadu raidītājs, jāizvēlas interneta operators, savukārt pieslēgties internetam varēsiet ar savu lietotājvārdu un paroli, ko saņemsiet pakalpojuma abonēšanas laikā. Saņemt paroli iespējams sūtot sms vai maksājot ar kredītkarti WI-FI piekļuves vietās (maksa par pakalpojumu 2,95 LS mēnesī). Pēc paroles saņemšanas atliek vien atvērt pārlūkprogrammu un sākt izmantot visus labumus, ko piedāvā internets. WI-FI var lietot visi portatīvo un plaukstdatoru lietotāji. Jautāsiet, kam paredzēts bezvadu internets? Cilvēkiem, kas dzīvo vienā solī ar laiku. Tagad pat pusdienu laikā Jūs varēsiet paralēli lietot internetu un nekavēt ne mirkli no spraigās darba dienas. Protams, bezvadu internets nodrošina arī ar jaukiem atelpas un atpūtas brīžiem. Skaties viesnīcā interneta televīzijā savas mīļākās filmas vai ziņu raidījumus. Baudi atpūtu pēc pilnas programmas!

Bezvadu interneta piekļuves vietas būs viegli atrast pēc atpazīšanās vietas – uzlīmes „Šeit pieejams internets”, tāpēc, ja Jums jārisina steidzamas darīšanas internetā, jāpārskata e-pasta vai jānosūta dokumenti, bet atrodaties ārpus savas darba vietas vai mājām, tad publiskais internets būs Jūsu glābiņš. Izmanto savas iespējas jau šodien, aizmirsti par dzīvi ar vadiem kopā ar Lattelecom bezvadu internetu.

Internets Tev līdzi visur un bez vadiem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *