bezmaksas kredītsMeklē iespēju aizņemties pēc iespējas izdevīgāk? VIA SMS piedāvātais bezmaksas kredīts ir lieliska iespēja. Tas ir ērti un vienkārši noformējams aizdevumus, kas pieejams pilnīgi bez maksas. Tas nozīmē, ka kredītam nepiemēro mēneša procentu likmi vai komisijas maksu un jāatdod ir tik, cik liels bija aizdevuma apmērs.

VIA SMS ir ātro aizdevumu kompānija, kas piedāvā īpaši izdevīgus, ērtus un vienkārši noformējamus ātros aizdevumus. Bezmaksas kredīts tam ir lielisks piemērs. Vai varat iedomāties izdevīgākus aizņemšanās nosacījumus, kā to, ka kredītam nepiemēro ne mēneša procentu likmi, ne komisijas maksu un jāatdod ir tik, cik aizņēmāties? Tas patiešām ir neticami izdevīgi.

VIA SMS bezmaksas aizdevuma apmērs ir līdz 150 latiem un tā atmaksas termiņš ir līdz 30 dienām. Nepieciešamības gadījumā aizdevuma atmaksas termiņ u ir iespējams pagarināt, bet par šo iespēju ir jāmaksā. Tāpat jāatceras, ka bezmaksas kredīts ir pieejams tikai kompānijas jaunajiem klientiem, kas iepriekš nav aizņēmušies pie VIA SMS.

Aizdevums pie VIA SMS ir pieejams ikvienam, kas atbilst sekojošām prasībām:

  • Ir vecumā no 20 līdz 65 gadiem;
  • Ir Latvijas Republikas pastāvīgais iedzīvotājs;
  • Nav kavētu kredītu maksājumu vai pārkāptu parādsaistību.

Kredīta noformēšana ir ātra, ērta un vienkārša – aizdevumu ir iespējams saņemt pat neizejot no mājām, jo visas nepieciešamās darbības ir iespējams veikt, izmantojot mobilo tālruni un datoru ar interneta pieslēgumu. Būtiski, lai personai, kas piesakās aizdevumam, ir atvērts konts kādā no Latvijas bankām.

viasms kredīts

Lai saņemtu aizdevumu, ir nepieciešams doties un VIA SMS mājas lapu, norādīt vēlamo aizdevuma apmēru (līdz 150 latiem) un atmaksas termiņu (līdz 30 dienām) un spiest pogu „saņemt aizdevumu”. Pēc tam, sekojot norādēm, jāveic reģistrācija. Tās laikā noteikti pārbaudiet, vai visa ievadītā informācija ir precīza. Reģistrācija jums būs jāapstiprina, pārskaitot vienu santīmu uz VIA SMS kontu.

Aizdevuma saņemšanu īpaši ērtu vienkāršu padara tas, ka to iespējams noformēt bez ķīlas, galvojuma vai citām formalitātēm, kuru kārtošana prasa laiku un enerģiju.

Bezmaksas kredīts – īpaši izdevīgs aizdevums

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *