Emblēmu paklāju serviss piedāvātā Berendsen roku dezinfekcijas želeja ir lielisks līdzeklis roku tīrīšanai, neizmantojot ne ziepes, ne ūdeni. Želeja ir īpaši izstrādāta tā, lai būtu vienkārši un ērti lietojama, efektīvi notīrītu rokas no netīrumiem un baktērijām, tās nesausinot un nepadarot lipīgas. Berendsen roku dezinfekcijas želeja ir lielisks līdzeklis, kā nodrošināt augstu higiēnas standartu izpildi un vienlaikus ietaupīt līdzekļus.

Veicot dažādas pārbaudīts, ka Berendsen roku dezinfekcijas želeja ir efektīvs līdzeklis, lai mazinātu baktēriju pārnēsāšanās risku un dažādu slimību izplatību, jo tā iznīcina līdz pat 99,99 procentiem uz ādas esošo patogēno mikroorganismu. Baktēriju pārnēsāšana riska mazināšanā nozīmīgs ir arī Berendsen roku dezinfekcijas želejas dozators, kas darbojas ar sensoru, tāpēc tam nav pat jāpieskaras.

Tāpat ļoti svarīgi ir tas, ka Berendsen roku dezinfekcijas želeja nesausina ādu, jo tās sastāvā ir E vitamīns un basijas sviests. Rokām tiek  nodrošināts nepieciešamais mitruma līmenis arī gadījumos, ja Berendsen roku dezinfekcijas želeju lieto ļoti bieži. Dezinfekcijas līdzeklis padara ādu maigu, ātri nožūst un nepadara rokas lipīgas.

Berendsen roku dezinfekcijas želejas un tās dozatora lietošana arī palīdz ietaupīt, jo tas izsniedz tieši tika daudz dezinfekcijas līdzekļa, cik nepieciešams vienai mazgāšanas reizei, neļaujot neko izniekot. Tāpat, lietojot Berendsen dezinfekcijas želeju, iespējams iztikt bez ziepēm un ūdens. Šo resursu taupīšana palīdz arī samazināt izmaksa.

Berendsen roku dezinfekcijas želeja un dozators ir ne tikai ērti lietojams, bet arī papildināms. Tas nozīmē, ka rūpes par tualetes telpām neprasīs daudz laika un enerģijas.

Berendsen roku dezinfekcijas līdzeklis ir lieliski piemērots vietās, kur ir paaugstināta mikrobu izplatīšanās iespēja, piemēram, skolās, birojos, pārtiks pārstrādes un ēdināšanas uzņēmumos un citur. Dezinfekcijas želeja ir ļoti vienkārši lietojama. Atliek tikai novietot plaukstas zem dozatora un jums būs pieejams nepieciešamais želejas daudzums. Pēc tam uzklājiet līdzekli uz plaukstas un berzējiet to pret otru plaukstu, lai vienmērīgi uzklātu želeju uz abām plaukstām un pirktiem. Dariet to līdz rokas kļūst sausas un pievērsiet īpašu uzmanību tam, lai uzklātu dezinfekcijas želeju uz pirkstu galiem un ap nagiem.

Ienāc un iepazīsties ar Berendsen.lv piedāvājumu!

Berendsen roku dezinfekcijas želeja

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *