Ar Berendsen slikti laika apstākļi vairs nesagādās problemasJa ārā bieži ir nokrišņi vai arī ir uzsnidzis sniegs, ir patiešām svarīgi nodrošināt, ka grīdas nepārtraukti ir nepiegružotas un sausas. AS Berendsen piedāvātais pakalpojums maināmo paklāju serviss būs ērta izdevība, ar kā palīdzību to uzturēt. Ar Berendsen atbalstu jūs parūpēsities, ka grīdas ilgāk paliek tīras un sausas. Maināmo paklājo serviss arī palīdzēs uzņēmumam ietaupīt līdzekļus, kas nepieciešami saimniecisko izmaksu segšanai.

Maināmo paklāju serviss noderēs, lai uzturētu telpas ilgāk tīras un sniegs iespēju lieki neizšķērst līdzekļus saimnieciskajām nepieciešamībām sekojošos veidos:

  • palielināsies drošums;
  • nevajadzēs tik daudz naudas grīdu uzkopšanai;
  • grīdas būs efektīvāk pasargātas.

Paklāju serviss panāk ietaupījumu, jo  palīdz novērst grīdu sasmērēšanu ar mitrumu, kā arī gružiem, tā vietā, lai cīnītos ar iznākumu.

Uzņēmuma Berendsen pakalpojuma paklāju serviss galvenais uzdevums ir panākt, lai  jums visu laiku būtu pieejami tīri un labā kondīcijā esoši maināmie paklāji. Paklāju servisā tiek ietverta grīdassegu transportēšana, maināmo paklāju noma, iztīrīšana,kā arī citi darbi grīdassegu saglabāšanai atbilstošā kondīcijā. Lai palielinātu paklāju iespējamo lietošanas laiku, kā arī paaugstinātu grīdassegu efektivitāti, maināmie paklāji tiek apstrādāti ar atbilstošu šķidrumu.

Maināmo paklāju noma ļoti piemērota ir lietus un sniega laikā – ņemot vērā ka telpas paliks tīras un sausas, mazināsies nokrišanas risks. Svarīgi, ka grīdu segums tiks efektīvāk aizsargāts un tās nebūs vajadzības tīrīt katru reizi, kad kāds ienāk telpā. Maināmo paklāju noma sniedz izdevību samazināt ne tikai tās izmaksas, kuras ir saistītas ar telpu uzkopšanu – īre ir, ka paklāji nevajag iegādāties, turklāt nav nepieciešams pirkt aprīkojumu grīdassegu tīrīšanai un uzturēšanai.

AS Berendsen nodrošinās, lai ir izīrējami dažādu vajadzīgo veidu grīdassegas, proti, kokvilnas paklāji, gumijas paklāji, kā arī pārējie. Tā kā kokvilnas paklāji var absorbēt pat piecas reizes daudzāk ūdens par savu smagumu, paklāji lieliski var noderēt lietainās dienās. Neilona paklāji patiešām efektīvi savāc netīrumus no apaviem, bet lielo netīrumu savākšanai ir izstrādāti gumijas paklāji jeb skreiperi.

Ar Berendsen slikti laika apstākļi vairs nesagādās problemas