galdu un krēslu nomaOrganizējot pasākumu, ne vienmēr ir izdevīgi iegādāties nepieciešamo aprīkojumu, piemēram, krēslus, galdus vai nojumes. Tādā gadījumā var izmantot aprīkojuma nomu, kas ļaus izvēlēties vajadzīgo aprīkojumu uz tieši tik ilgu laiku, cik tas nepieciešams.

Sia ”Akurāts” ir uzņēmums, kas piedāvā telšu, galdu, krēslu un cita aprīkojuma nomu . Neatkarīgi no tā, kāda ir plānotā pasākuma specifika, ar Akurāts nodrošinātajiem risinājumiem viss izdosies lieliski.

Kā minēts, Akurāts nodrošina arī telts nomu. Izvēlei tiek piedāvātas dažādu veidu un izmēru teltis . Tur atradīsi gan pavisam nelielas teltis- deviņu kvadrātmetru izmērā, gan arī lielas teltis ar logiem un papildus aprīkojumu. Nojumes noma- labs veids kā tikt pie vajadzīgās nojumes.

Izvēloties akurāts.lv telšu īri, darbinieki sniegs ne tikai konsultācijas, bet arī veiks piegādi, uzstādīšanu un aizvešanu. Klientu ērtībām uzņēmums nodrošina pilnu aprīkojuma servisu.

PLĀNO RĪKOT BANKETU? IESKATIES AKURĀTS BANKETU KRĒSLU UN GALDU NOMAS PIEDĀVĀJUMĀ

Ja plāno rīkot banketu, vērts laicīgi padomāt par atbilstošu aprīkojumu- banketa galdiem un krēsliem. Ja banketi netiek rīkoti bieži, izdevīgāk būs nepieciešamo aprīkojumu nomāt nevis pirkt. Aprīkojuma noma ir ne vien izdevīgs, bet arī parocīgs risinājums, jo nav vajadzīgs domāt par galdu un krēslu uzglabāšanu pirms un pēc pasākuma. Uzzini vairāk spiežot šeit!

Ja nepieciešami banketu krēsli , vienkāršākais un arī izdevīgākais risinājums ir Akurāts piedāvātā banketu krēslu noma. Uzņēmums piedāvā gaumīgus un ērtus banketu krēslus, kas lieliski piestāvēs jebkuram interjeram.

Galdu noma ir vēl viens uzņēmuma Akurātspasakums.lv nodrošinātais pakalpojums. Izvēlei tiek piedāvāti gan apaļas formas banketu galdi, gan arī lieli galdi dažādu citu pasākumu, piemēram, brīvdabas aktivitāšu rīkošanai.

Pasākumam vajadzīga arī skatuve? Ieskaties Akurāts saliekamās skatuves piedāvājumā .

Piedāvājumā vairāku formu skatuves, lai ikviens varētu izvēlēties savam pasākumam atbilstošāko. Katrai no skatuvēm ir arī pakāpieni. Vērts pieminēt arī arī, ka par skatuves piegādi, montāžu un demontāžu parūpēsies Akurāts darbinieki.

SIA Akurāts dibināts 2005. gadā, un tā mērķis ir kļūt par lielāko un atzītāko telšu un cita pasākumu aprīkojuma iznomātāju ne tikai Latvijā, bet arī citās Baltijas valstīs. Ņemot vērā plašo pieredzi, Akurāts spēj piedāvāt lielisku kvalitāti un piemērotus risinājumus.

Lai arī kādu pasākumu esi iecerējis rīkot, sazinies ar Akurāts komandu, kura piedāvās efektīvus risinājumus jebkuram notikumam. Uzbur neaizmirstamus svētkus ar Akurāts aprīkojuma nomu!

Banketu krēslu noma- Akuratspasakums.lv!