akurats krēslu noma 22Plānojat pasākumu un vajadzīgi sēdekļi, lai tā viesiem ir, uz kā sēdēt?Akurāts nodrošinātā banketu krēslu noma būs lielisks risinājums! Ar krēslu īres atbalstu, jums ir izdevība vienkārši parūpēties, ka īstajā vietā un laikā būtu pieejams vajadzīgais sēdvietu skaits. Tā kā krēslus nevajadzēs pirkt, jūs ietaupīsiet. Papildus krēslu īrei, uzņēmums Akurāts nodrošina arī pārējo banketiem un viesībām vajadzīgo aprīkojumu

Sēdekļi, kurus iespējams izīrēt pie Akurāts, ir melnā krāsā. Krēsliem ir gaiši pelēks karkass no metāla, bet paši krēsli ir gatavoti no ērta auduma un ir tiešām ērti. Pateicoties to vienkāršajam, bet gaumīgajam dizainam, krēsli ir atbilstoši jebkuram banketam vai svētkiem. Tomēr, kad vajadzīgs radīt īpašu atmosfēru, var iznomāt arī īpašus sēdekļu apvalkus.

Banketu krēslu īre:

  • Noderēs dažādu banketu, kā arī svinību rīkotājiem;
  • Pazemina pasākuma sarīkošanas izmaksas;
  • Vienkāršāk sarīkot svinības vai banketu.

Akurāts izīrētajiem sēdekļiem ir patiešām vienkāršs izskats, tāpēc krēslus var lietot ikvienam pasākumam. Krēsli ies klāt praktiski visam, papildus tam jums ir iespēja iznomāt arī speciālus pārklājus īpašas atmosfēras izveidošanai, līdz ar to krēslu un interjera saskaņošana ir ļoti viegla.

Kompānijas Akurāts piedāvātā banketu krēslu noma sniegs iespēju jums pamazināt pasākumu organizēšanas izmaksas. Organizējot banketu vai viesības, visvairāk uztraukumu un izdevumu sagādā vajadzīgā pasākuma aprīkojuma nodrošināšana. Ja izvēlaties mēbeles un aprīkojumu īrēt, to nav nepieciešams pirkt. Aprīkojuma īre sniedz iespēju arī izvairīties no izmaksām par tā uzglabāšanu. Jums būs jāmaksā tikai par laika posmu, uz kuru jums sēdekļi nepieciešami.

Tā kā uzņēmums Akurāts piedāvā ne tikai banketu krēslus, bet arī citu banketiem un dažādām svinībām vajadzīgo aprīkojumu un mēbeles, viss jums nepieciešamais, krēsli, galdi, nojumes un pat dekorācijas, būs pieejami vienā vietā. Pasākuma organizēšana ir krietni vienkāršāka. Jāpiebilst arī, ka uzņēmums Akurāts nodrošina ne vien aprīkojuma un mēbeļu nomu, bet arī aprīkojuma transportēšanu uz jūsu norādīto adresi un salikšanu un izjaukšanu.

Banketu krēslu īre oficiāliem pasākumiem