Kompānija Akurāts ir kompānija, kas iznomā pilnīgi visu nepieciešamo aprīkojuma komplektu svinībām un banketiem. Tur ir pieejama arī banketu galdu noma – piemērotākais risinājums greznām svinībām un pasākumiem. Izmantojot šo pakalpojumu, ikvienam pasākumu organizatoram būs pieejams vajadzīgais galdu skaits vajadzīgajā vietā un laikā. pasākuma rīkotājiem nebūs nepieciešams aprīkojumu iegādāties, ne prātot par to, kur tos uzglabāt.

Kompānijas Akurāts piedāvātais produkts banketu galdu noma ir izveidots, lai svinību noorganizēšana būtu krietni vienkāršāka, kā arī prasītu mazāk enerģijas. Galdu nomai ir pāris patiešām svarīgas īpašības:

•   Galdi lieliski noderēs svinībām, banketiem un saviesīgiem pasākumiem;

•   Jāmaksā tikai par laiku, kamēr aprīkojums nepieciešams;

•   Par aprīkojuma montāžu rūpēsies profesionāļi

Ar uzņēmumu Akurāts ir iespējams iznomāt galdus ar 153 un 183 lielu diametru. Apaļajiem banketu galdiņiem ir gaiša koka virsma un tumši pelēks metāla karkass. Ņemot vērā, ka galdu dizains ir ļoti vienkāršs, šie galdiņi būs piemēroti ikvienam pasākumam. Gadījumā, kad gribēsiet panākt īpašu atmosfēru, Akurāts izīrē arī dekorus, galda segas unīpašas galda drānas.

Lai jūsu dalībniekiem nevajadzētu stāvēt, bez apaļajiem galdiem, ir iespējams nomāt arī krēslus. Akurāts piedāvātie krēsli pasākumiem ir neuzkrītošā melnā krāsā. SIA Akurāts iznomātie krēsli izgatavoti no ērta auduma un tie ir ļoti komfortabli pat tad, kad uz tiem nepieciešams sēdēt vairākas stundas. Ja nepieciešams, ir iespējams izīrēt ar galdautiem saskanīgus krēslu apvalkus.

Gadījumā ja rīkojot pasākumu, galdus būtu nepieciešams pirkt, jums būtu jārēķinās ar ļoti lielām izmaksām. Ar papildus izdevumiem pasākuma rīkotāji sastaptos pat pēc notikuma, jo būtu jāatrodrisinājums galdu uzglabāšanai. Banketu galdu noma tiešām ir iespēja, kā samazināt pasākuma organizēšanas izdevumus.

Izvēloties galdu un krēslu īri pie uzņēmuma Akurāts, jūs varat lieki neizšķērst gan savu laiku, kā arī citus resursus – uzņēmums piedāvā arī pasākumu aprīkojuma komplektu piegādi, kā arī salikšanu. Bez banketa galdiņu īres ar Akurāts jums ir iespēja izīrēt visu pasākuma aprīkojumu, proti, nojumes, sildlampas, kā arī citu. Pateicoties šai iespējai, jums nevajadzēs paļauties uz dažādiem izīrētājiem, lai saņemtu visu nepieciešamo.

Banketu galdu īre, transportēšana, kā arī salikšana vienuviet!