akurats-logoGadījumos, kad jums vajadzīgs aprīkojuma komplekts dažādu pasākumu sarīkošanai, izvēlieties kompānijas Akurāts sniegtos piedāvājumus. Pie SIA Akurāts pieejama arī banketu galdu noma – labākais variants vērienīgām viesībām un banketiem. Ar tā palīdzību, jebkuram pasākumu rīkotājam tiks nodrošināts vajadzīgais galdiņu skaits nepieciešamajā vietā un laikā. Nedomājiet par raizēm, kā iegūt galdus un kur tos uzglabāt pēc pasākuma!.

Pateicoties iespējām, ko sniedz banketu galda noma, svinību noorganizēšana ir tik vienkārša kā vēl nekad iepriekš. Nozīmīgākās šī pakalpojuma priekšrocības ir:

•   Aprīkojums noderēs dažādiem banketiem un viesībām;

•   Aprīkojumu nav vajadzīgs pirkt;

•   Nav jāsatraucas par aprīkojuma piegādi montāžu

SIA Akurāts piedāvā vairāku atšķirīgu izmēru apaļos banketu galdiņus – ar 76,5 un 91,5 centimetrus lielu rādiusu. Galdiņi ir apaļi, un tiem ir gaišas krāsas koka virspuse un tumšs pelēka metāla rāmis. Ņemot vērā, ka galdiņu izskats ir ļoti neuzkrītošs, šie galdi būs piemēroti jebkuram pasākumam. Lai panāktu svinīgāku noskaņu banketā vai svinībās, SIA Akurāts izīrē arī dekorus un galdautus.

Pie SIA Akurāts var iznomāt arī banketu krēslus. Ja neesat plānojis, ka pasākuma dalībnieki stāv kājās, apaļo galdu noma bez tiem piemērotu sēdekļu nomas pat nav iedomājama. Jūs varat izīrēt ērtus, melnus krēslus, kuri ir ērti pat tad,kad pasākumā paredzēts tiešām ilgi sēdēt. Lai radītu mielastam īpašu noskaņu ir pieejami arī rotājumi saskanīgi galdauti un krēslu apvalki.

Banketu galdu noma un cita pasākumu aprīkojuma īre, ir ļoti laba iespēja minimizēt pasākuma izmaksas, kā arī paaugstināt tā kvalitāti. Tā vietā, lai pirktu galdiņus, jūs maksājat vienīgi par to laiku, uz kuru galdi nepieciešami. Jāpiebilst, ka galdu pirkšana prasa vairāk naudas, bet jums vajadzētu sameklēt vietu to turēšanai.

Aprīkojuma īre no Akurats.lv sniegs iespēju jums ietaupīt ne tikai naudu, kā arī laiku un enerģiju, jo pasākumu aprīkojuma transportēšanu un salikšanu nodrošinās speciālisti. Papildus banketa galdu īrei ar SIA Akurāts jūs varat izīrēt visu vajadzīgo aprīkojumu, piemēram, teltis, sildlampas un pārējo. Tas nozīmē, ka nav vajadzīgs paļauties uz daudziem uzņēmumiem, lai dabūtu visu nepieciešamo.

Banketu apaļo  galdu īre dažādiem pasākumiem