BaltkomViens no pazīstamākajiem Latvijas elektronisko sakaru operatoriem Baltkom piedāvā ne tikai interneta vai tālruņa pakalpojumus, bet arī digitālo un kabeļtelevīziju. Baltkom kabeļtelevīzija no digitālās atšķiras ar kanālu skaitu un vairākām citām interaktīvām iespējām, kas lielākoties pieejamas tikai digitālās televīzijas lietotājiem.

Baltcom kabeļtelevīzija pieejama ar vai bez dekodera:

  • Ja klientam nav dekodera jeb tiek izmantota tradicionālā kabeļtelevīzija, tad ir pieeja mazajam TV blokam, kas sastāv no 19 kanāliem;
  • Ar dekoderu iespējama pieeja pamata TV blokam un lielajam TV blokam (digitālajai televīzijai).

Baltkom televīzijas kanāli

Kopumā Baltkom televīzija piedāvā vairāk nekā 100 kanālus. Pieejami gan informatīvi izklaidējošie, filmu, mūzikas, sporta, izklaides un daudzi citi tematiskie TV kanāli. To starpā gan Latvijas, gan ārzemju kanāli, tādi kā tādi kā Discovery Channel, REN TV Baltic, Euronews, Eurosport, Fox Life, NTV Mir, National Geographic Channel, BBC, Bloomberg TV, Discovery Channel, Diva Universal, Extreme Sports Channel, Motors TV, MTV Europe, VH1, CNN un daudzi citi.

Papildus iepriekš nosauktajiem trim kanālu blokiem Baltkom televīzijai pieejamas arī tematiskās izvēles pakas sākot no Ls 1.50 mēnesī. Pati kabeļtelevīzija pieejama sākot no Ls 5.49 mēnesī (izvēloties mazo TV bloku).

Baltkom kabeļtelevīzija lielākajās Latvijas pilsētās

Baltkom pieder kabeļtelevīzijas tīkli Rīgā un daudzās citās apdzīvotās Latvijas pilsētās – Balvos, Jelgavā, Jēkabpilī, Bauskā, Gulbenē, Ogrē u.c. Pakalpojums galvenokārt ir pieejams apdzīvotās vietās, kur šo kabeļtelevīziju ir izdevīgi ievilkt. Lai pārbaudītu pakalpojuma pieejamību, ir iespējams ievadīt savu dzīves vietas adresi Baltcom mājaslapā un uzzināt vai precīzus pieejamos pakalpojumus.

Jāsaka gan, ka Baltkom kabeļtelevīzija nepiedāvā kanāla valodas un subtitru valodas izvēli, bet to visu un vēl vairākas citas priekšrocības iespējams iegūt izvēloties digitālo televīziju. Tomēr, izvēloties kabeļtelevīziju, tik un tā ir pieejams liels TV kanālu skaits, ar dekoderu pieejamas arī dažādas tematiskās pakas (vīru paka, dāmu paka, filmu paka, ziņu paka, starptautiskā paka, mūzikas paka u.c.). Tas viss par pieejamām cenām, turklāt tiek piedāvātas arī klientu atlaides, par ko vairāk iespējams uzzināt Baltkom mājaslapā.

Baltkom kabeļtelevīzija – laba kvalitāte par saprātīgu cenu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *