ecorent.lv auto noma, lēta auto noma, busu nomaSpēkratu iznomāšana ir ērts risinājums visiem tiem, kas vēlas ceļot, bet nevēlas to darīt ar savu mašīnu, jo tas varētu būt pārāk dārgi.. Norādes par tuvāko auto nomu vienmēr var atrast ostu, lidostu un staciju apkārtnēs. Ja plānojat maršrutu internetā, tad iesakām internetā aizpildīt arī automašīnas nomas pieteikumu, tikai vajadzīgs atrast atbilstošu iznomātāju. Par nomas maksu vienojas klātienē, kā arī visi citi noteikumi un neskaidrības tiek atrunāti autoparkā uz vietas. Tā pat klātienē tiek arī parakstīts nomas līgums un klients dodas prom ar izvēlēto spēkratu.. Visi tie, kuri ir ceļojuši izmantojot auto nomu, noteikti var apstiprināt šāda pārvietošanās veida lieliskumu.. Lidostu, ostu un staciju apkaimē vienmēr būs iespēja iepazīties ar tuvāko automašīnu nomu piedāvājumiem. Tīmeklī ir iespēja pieteikt ne tikai automašīnu nomu, bet arī dažādus papildus pakalpojumus. Kad klients ierodas autoparkā, parasti tiek izrunātas visas neskaidrības un atsevišķi noteikumi. Arī īres līgums tiek parakstīts uz vietas.. Pēc visu formalitāšu nokārtošanas, klients var doties ceļā, taču nevajag aizmirst auto laikus nogādāt atpakaļ.

Kam paredzēta automašīnas noma?

Automašīnu īri prasti izmanto tie, kas ir ieradušies brīvdienās vai darba darīšanās svešā pilsētā vai valstī.  Auto noma. Ja vietējā mērogā nav vēlme ceļot ar sabiedrisko transportu, tad auto noma būs lielisks risinājums. Ja ceļojat kuplā ģimenes vai draugu lokā, ir iespēja nomāt arī mikroautobusus un minivenus.. Visas nomas automašīnas ir izgājušas TA, ir apdrošinātas un visādā citādā ziņā drošas.

Vēlies iznomāt auto ar šoferi ? Ienāc – http://ecorent.lv/auto-noma/auto-noma-ar-soferi/

Cik tas maksā?

Auto izirētāji ir daudz un atšķirīgs ir arī piedāvājums, taču lielākā daļa vienam un tam pašam automašīnas modelim piedāvā cenu, kas atšķiras, varbūt, pa dažiem eiro. Ilgtermiņa automašīnu nomai vienmēr būs piemērotas atlaides. Papildus izmaksā arī dažādas ekstras, kas nav obligātas, taču noteikti atvieglos ceļu un plānoto tūrisma vai izklaides braucienu.. GPS, jumta bagāžnieks un bērnu automašīnu sēdekļi palīdzēs ceļā justies droši bērniem, nenomaldīties un lielizmēra bagāža nebūs jāiemāna mazajā auto bagāžniekā.|Pārsvarā vienas un tās pašas markas un modeļa auto pie dažādiem iznomātājiem maksā salīdzinoši līdzīgi. Ilgtermiņa auto noma ir pieejama ar dažādām atlaidēm. Papildus iespējams izīrēt dažādas ekstras un automašīnu aksesuārus, lai ceļš būtu vieglāks.. GPS, bērnu sēdekļi, jumta bagāžnieki ir tikai daži no papildinājumiem, kas atrodami auto iznomātāja piedāvājumā..

Automašīnas noīrēšana – Ecorent