Sliktākā naudas īpašība ir tā, ka tās nekad nav, kad Jums to vajag visvairāk. Kredīta iegūšana no bankas vai cita avota aizņem pārāk daudz laika un dokumentu kārtošanas. Brīdī, kad Jūs saņemsiet savu naudu, Jums tā vairs nebūs nepieciešama. Kredīta piešķiršanas laiks var būt diezgan dārgs, teiksim, ja tas nepieciešams Jūsu biznesam vai steidzama rēķina nomaksai. Kad gadās šādas situācijas, tad viens no risinājumiem var būt kredīts pret auto ķīlu.

Kā es varu saņemt kredītu pret auto ķīlu?

Jūs varat ņemt kredītu, izmantojot savu auto kā ķīlu. Šāds kredīts ir pazīstams kā kredīts pret auto ķīlu.

Šo kredītu priekšrocības ir:

  • Ātra, viegla un ērta naudas saņemšana
  • Maz aizpildāmo dokumentu
  • Nav nepieciešami pierādāmi ienākumi
  • Nav nepieciešama darba vieta
  • Netiek pārbaudīta Jūsu kredītvēsture

Izklausās pārāk labi, lai būtu patiesība. Turpiniet lasīt šo rakstu, lai uzzinātu, kāpēc ir ātri, viegli un ērti saņemt kredītu pret auto ķīlu. Pirms katra lēmuma par naudu, ir svarīgi saprast riskus.

Šeit ir riski, kas saistīti ar kredītu pret auto ķīlu

Iespējamas augstākas procentu likmes (ne vienmēr un ne pie visiem aizdevējiem) – aizdevēji bieži tiek kritizēti par augstām procentu likmēm, kas jāmaksā. Ja arī procentu likme ir augstāka, nekā citiem kredīta veidiem, tad tas ir augstā riska dēļ. Lielākā daļa aizdevēju īsti nepārbauda iesniedzēja kredītvēsturi, sniedzot kredītu pret auto ķīlu. Jums vajadzētu apsvērt kredītu pret auto ķīlu tikai tad, ja Jūs spējat atmaksāt kredīta summu ar procentiem noteiktajā laikā. Šeit iet runa par atbildīgu un pārdomātu aizņemšanos.

Risks zaudēt auto – Ja Jūs nevarat vai nevēlaties atmaksāt kredītu pret auto ķīlu, aizdevēji atsavinās Jūsu auto un pārdos to, lai atgūtu savu aizdoto naudu. Ja Jūs vai Jūsu ģimenes locekļi izmanto auto visu laiku, padomājiet divreiz, pirms izmantojat šo iespēju nepārdomāti. Šādi kredīti ir labāk piemēroti cilvēkiem, kam ir divas vai vairākas automašīnas un iespējamais risks zaudēt auto neietekmēs viņu dzīvi.

– Samazināta auto vērtība – Daudzi aizdevēji izsniedz summu, kas ir daudz mazāka nekā faktiskā auto vērtība.

Ātrs kredīts – kredīts pret auto ķīlu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *