ātrs kredīts internetā www.viasms.lv28Gadījumos, ja esi nolūkojis kādu izdevīgu pirkumu, vajadzīga nauda steidzama ārsta apmeklējuma apmaksai vai ikvienā citā situācijā, kad steidzami nepieciešami papildus finansu līdzekļi – izmanto iespēju un saņem naudu savā bankas kontā jau dažās minūtēs.

Naudas kredīts tiek piešķirts jau dažās minūtēs tādēļ, ka aizņemšanās notiek internetā, klienta pieprasījums tiek nosūtīts aizdevējam uzreiz , bet izskatīts pieteikums norādītajā darba laikā! Arī pats aizņemšanās process sastāv tikai no 3 vienkāršiem soļiem: 1) Klientam jāreģistrējas aizdevēja mājaslapā, piem., pie ViaSMS. Ir tikai jāizvedo lietotāja profils, tas var aizņemt labi ja 2 minūtes (aizpildot reģistrācijas anketu un veicot pārskaitījumu no sava bankas konta 0.01 EUR uz kreditora bankas kontu, tādā veidā apstiptinot savu bankas kontu). 2)   Tad, no jaunizveidotā lietotāja profila klients izlemj cik lielu naudas summu vēlies un piesaka kredītu! 3) Kredīta pieprasījums tiek nosūtīts un tad tikai jāgaida atbilde par kredīta piešķiršanu.    Pozitīvas atbildes gadījumā, klienta bankas kontā ir pieprasītā nauda no aizdevēja – jau 10 -15 minūšu laikā! Ja aizdevējam un klientam ir konti atšķirīgās bankās, aizdevuma ienākšana kontā var nedaudz aizkavēties.

ĪSTERMIŅA NAUDAS KREDĪTS INTERNETĀ BEZ ĶĪLAS

Teju visu aizdevēju mājas lapu sākuma lapā tiek piedāvāts pirmais kredīts bez maksas, iespēja atlikt kredīta atmaksas datumu un citas priekšrocības. Tomēr jāuzsver tas, ka visās īstermiņa kredītu kompānijās ir piedāvāti kredīti bez ķīlas. Tādā veidā izdevums nav jānodrošina ar personai piederošo mantu vai īpašumu. Vairāki aizdevēji dod iespēju aizņemties arī tad, ja kredītņēmējam ir nenomaksāts kredīts bankā vai kādā citās kredītiestādēs. Aizņemties internetā un ar sms var saņemt, piem., pie ViaSMS!

Bieži vien, lai saņemtu kredītu pat nav nepieciešami nekādi dokumenti vai izziņas. Viss, kas vajadzīgs – kredīta ņēmējam jābūt vismaz 18 gadus vecam Latvijas Republikas iedzīvotam (daži aizdevēji izsniedz naudas aizdevumus no 20 vai 21 gada vecuma). Nepieciešams arī konts kādā no Latvijas bankām un aktīvs mobilā tālruņa numurs. Protams, vēlams, lai potenciālajam kredīta ņēmējam nebūtu slikta kredītvēsture.

AIZŅEMIES PIRMO REIZI UN SAŅEM KREDĪTU BEZ MAKSAS!

Pirmais kredīts bezmaksas parasti tiek piešķirts tiem jaunajiem klientiem, kas aizņemas pirmo reizi. Tas ir 0% aizdevums, kas ir īpaši izdevīgi. Tas ir kredīts bez ķīlas un seguma, tādējādi tiek atvieglots tā saņemšanas process, jo nav jādomā kādi dokumenti nepieciešami kredīta saņemšanai. Turklāt, kredīts ir pieejams internetā jebkurā laikā, tāpēc tā ir vislabākā ātrā kredīta aizņemšanās iespēja.

KO DARĪT, JA SAPROTI, KA NEVARI AIZDEVUMU ATMAKSĀT NOTEIKTAJĀ LAIKĀ?

Aizņemoties internetā kredītņēmējam tiek piedāvāta vēl kāda svarīga priekšrocība – iespēja atlikt kredīta atmaksas termiņu. Ikviens var ērti atlikt atmaksas termiņu uz laiku līdz 30 dienām vai vēl ilgāk! Piem., ViaSMS dod iespēju pagarināt kredīta atmaksas termiņu uz 7, 14 vai 30 dienām. Piemēram, ja nepieciešams atlikt 100 eiro naudas aizdevumu uz 30 dienām, tas izmaksās 22 eiro. Tādā veidā nav jāuztraucas par augošajiem soda procentiem vai  sabojātu kredīvēsturi.

ĀTRS KREDĪTS INTERNETĀ – NAUDA BANKAS KONTĀ DAŽU MINŪŠU LAIKĀ!