Davanuserviss.lv ir sabiedrībā labi novērtēts e-veikals, kur ir iespējams atrast dāvanu kartes, kuras sagādās tās adresātam negaidīti aizraujošas emocijas. Ielūkojies tiešsaistes iepirkšanās vietnē Davanuserviss.lv, ja vajadzīga dāvana draugiem vai radiem – e-veikala piedāvājumā ir gan fotosesija draudzenei, gan interesanta dāvana vīrietim, gan nomierinošas SPA procedūras tādos atpūtas kompleksos, kā “Piena muiža” vai Jurmala SPA Hotel. Davanuserviss.lv piedāvā nopirkt pārsteigumu dāvanu vīrietim, sievietei vai bērnam bez liekām pūlēm un parocīgi, turklāt dāvanu kartes dos iespēju to saņēmējam piedzīvot vēl nebijušas izjūtas.

PIENA MUIŽA NODROŠINA SPA PROCEDŪRAS UN NAKŠŅOŠANU

Tiem, kuri pēc dabas ir miera mīļotāji, patiks saņemt dāvanu kartes no tāda atpūtas kompleksa kā “Piena muiža”. Davanuserviss.lv piedāvā gan pavadīt nedēļas nogali viesnu namā “Piena muiža”, gan izbaudīt tikai vienu pirts pievakari. “Pirts muiža” piedāvā arī tādus pakalpojumus kā 2 diennakšu atpūta grūtniecēm, un īpaši organizētus romantiskus pārsteigumus pārīšiem. “Piena muiža” – lieliska izvēle, ja Jums nepieciešama piemērota dāvana miera cienītājiem!

FOTOSESIJA PRIEKA MIRKĻU IEMŪŽINĀŠNAI

Viena no drošākajām dāvanām draudzenēm būs fotosesija pie pieredzējuša fotomākslinieka, jo šāda dāvana ļaus ikvienai sievietei sajusties kā modelei. Bez tam fotosesija var tikt papildināta ar vizāžista pakalpojumiem, kā rezultātā sieviete tiks saposta kā uz īstu fotosesiju žurnālam. Turklāt fotosesija ir domāta ne obligāti tikai vienai personai – fotosesija būs forša dāvana arī jaunajām ģimenēm, kas vēlas sevi iemūžināt. Arī vecmeitu ballīte var sākties kā kopīga meiteņu fotosesija. Ja zini, ka fotosesija ir piemērotākā dāvana arī Taviem draugiem un radiem – ielūkojies Davanuserviss.lv un iegādājies attiecīgās kategorijas piedzīvojumu dāvanu kartes.

VAJADZĪGA DĀVANA VĪRIETIM? UZDĀVINI ASAS IZJŪTAS!!

Ja vajadzīga atbilstoša dāvana vīrietim, tad Davanuserviss.lv ir labākā vieta, kur to meklēt. Laba dāvana vīrietim ir iespēja pamēģināt kādu iepriekš neizmēģinātu aktīvās atpūtas veidu, piem., šaušanu ar loku vai nobraucienu ar vučko. Labi novērtēta varētu būt tāda dāvana vīrietim, kas dos iespēju piedzīvot adrenalīna pieplūdumu asinīm – lidošana ar deltaplānu vai izbrauciens ar motociklu. Ja neesi pārliecināts, kāda dāvana vīrietim dotu iespēju justies patiešām iepriecinātam, Davanuserviss.lv piedāvā pasūtīt dāvanu kartes, kuras dāvanas adresāts pats varēs izmantot balstoties uz savu gaumi.

Atrodi labākās dāvanas internetā!