ātro kredītu salīdzināšanaIkviens no mums vēlas iegādāties labāko preci vai pakalpojumu par iespējami zemākām cenām, tāpēc mēs meklējam veikalu, kurā nepieciešamo preci vai pakalpojumu var nopirkt pa izdevīgākām cenām. Tas pats arī attiecas uz ātrajiem kredītiem, it īpaši, kad ātro kredītu tirgū ir tika daudz piedāvājumu. Kā tad visā šajā piedāvājuma klāstā var atrast izdevīgāko un labāko piedāvājumu tieši sev? Pirmais solis ir ātro kredītu salīdzināšana. Ātro kredītu salīdzināšana var atvieglot lēmumu par pareizo aizdevumu noformēšanu. Pēc kādiem parametriem var salīdzināt aizdevumus? Ja vēlies to uzzināt, tad iesakām izlasīt šo informatīvo rakstu pilnībā.

Kā jau minējām, ātro kredītu salīdzinājums ir pirmais solis ar kuru būtu jāsāk izvēloties ātros aizdevumus. Tātad pēc kādiem parametriem var salīdzināt kredītdevējus?

Pirmais kredīts bez maksas

Mūsuprāt viens no galvenajiem parametriem par labu kādam kredītu devējam ir vai šis uzņēmums piedāvā pirmo kredītu bez maksas. Ko nozīmē pirmais kredīts bez maksas? Tas nozīmē to, ka, ja esi aizņēmies 100 Ls uz 30 dienām, tad arī pēc 30 dienām Tev būs jāatmaksā tikai 100 ls, nekas vairāk. Ja Tev ir nepieciešams neliels aizdevums, tad iesakām noformēt aizdevumu tur, kur tiek piedāvāts pirmais kredīts bez maksas. Pirmo aizdevumu bez maksas piedāvā tādi uzņēmumi kā SohoCredit, Viasms, SmsCredit utt. Katru reizi, kad ir nepieciešams aizdevums, vari reģistrēties pie nākamā aizdevēja, kur pieejams šis kredīta veids. Šim kredītam nav nepieciešama ne ķīla ne galvojums, kredītu izsniedz personām, kuras ir vismaz 18 gadus vecas.

Procentu likmes

Nākamais salīdzinājuma faktors – kredīta mēneša procentu likme. Tā kā ātrie aizdevumi tiek noformēti bez ķīlas un galvojuma, tad šim aizdevuma veidam ir augstāki procentu maksājumi nekā, piemēram, bankām. Tāpēc izvēlies tādus kreditorus, kuri piedāvā aizdevumu ar viszemāko procentu likmi. Ātro aizdevumu tirgū parasti aizdevēji piemēro 10% likmi ātrajiem aizdevumiem, bet ir uzņēmumi, kuriem šī likme ir krietni vien augstāka, piemēram, Ferratum piemēro 27,5% likmi aizdevumiem, bet savukārt tādi aizdevēji kā Vivus.lv, SmsCredit, SohoCredit utt, piedāvā aizdevumus ar 10% likmi.

Vecums

Latvijas likumdošanā ir noteikts, ka aizdevumus var noformēt personas, kuras ir vismaz 18 gadus vecas, tas pats attiecās arī uz ātrajiem kredītiem. Pēc nesenām izmaiņām ātro kredītu tirgū ir palicis tikai viens uzņēmums, kurš piedāvā aizdevumu no 18 gadiem, tas ir SohoCredit, pārējie aizdevēji izsniedz kredītus tikai no 20 vai 21 gada. Ja esi tikai 18 gadus vecs, tad nebēdā, jo SohoCredit piedāvā pirmo kredītu bez maksas, kā arī, lai saņemtu aizdevumu nav nepieciešama ne ķīla, ne galvojums, ne arī izziņa no darba!

Ātro kredītu salīdzināšana var atvieglot izdevīgākā un labākā aizdevuma meklēšanu, jo tam ir nepieciešams pavisam maz laika un tas viss ir izdarāms vienuviet.

 

Ātro kredītu salīdzināšana

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *