Gadījumā, ja jums steidzami nepieciešama nauda, lai veiktu maksājumu neparedzēta gadījuma vai ārkārtas situācijas rezultātā un jums nav veidu, kā tikt pie naudas, ātrie kredīti varētu būt tieši tas, kas jums ir vajadzīgs. Tos dēvē arī par interneta vai ātrajiem kredītiem. Labākās šajā kredītu veidā ir tas, ka jūs naudu varat saņemt laika posmā, kas ir īsāks par vienu stundu.

Ātrie kredīti galvenokārt ir paredzēti, lai samaksātu neplānotus rēķinus. Daži no gadījumiem, kad visbiežāk steidzami nepieciešama nauda, ir, lai samaksātu rēķinus par medicīnas pakalpojumiem, apdrošināšanu, pēkšņi salūzuša auto remonta izdevumus vai citi līdzīgi gadījumi. Ir daudz priekšrocību, ko cilvēkiem sniedz ātrie kredīti. Pēc tam, kad kredīta piešķiršana ir apstiprināta, līdzekļi, kas jums ir nepieciešami, tiek automātiski ieskaitīti jūsu bankas kontā.

Kas var saņemt?

Šis kredīta veids tiek uzskatīts par īstermiņa aizdevumu. Citiem vārdiem sakot, lai pieteiktos kredītam, nav nepieciešama ķīla vai nodrošinājums. Jebkura pilngadīga persona var pretendēt uz ātro kredītu. Dažas no prasībā attiecībā uz pretendentiem ir: tiem jābūt vismaz 18 gadus veciem, Latvijas Republikas pilsoņiem, kuriem ir personīgais bankas konts, mobilais telefons un e-pasta adrese.

Pieteikšanās procedūra un kredīta summas

Pieteikšanās procedūra ātrajam kredītam ir ātra un vienkārša. Viss, kas jums ir nepieciešams, ir dators un interneta pieslēgums jeb piekļuve internetam. Nav nepieciešamība pēc dokumentu sūtīšanas pa faksu un izziņām no darba vietas. Tā kā šis ir ātrais kredīts, tad patiesībā procentu likmes mainās atkarībā no summas apmēra, ko vēlaties aizņemties. Tāpat tās ir atkarīgas no aizdevēja. Vairums  aizdevēju izsniegs jums summu robežās no Ls 5 līdz Ls 300 un vairāk, kura būs atkarīga no aizņemšanās reizes un Jūsu ienākumiem.

Tā kā ātrie kredīti ir īstermiņa aizdevumi, parasti aizņēmējam nepieciešams tos atmaksāt 30 dienu laikā vai pagarināt kredīta atmaksas termiņu. Ir atsevišķi aizdevēji, kas ļauj aizņēmējam vienoties par aizdevuma atmaksu. Tomēr arī tas ir atkarīgs no katra aizdevēja individuālās situācijas.

Ātro kredītu priekšrocības

Ātrie kredīti ir labākais variants, ja jums steidzami nepieciešama nauda, jo īpaši gadījumos, kad tā tik tiešām nepieciešama uzreiz. Viena no šī kredītu veida priekšrocībām ir tāda, ka jums nav nepieciešams doties pie aizdevēja, jo kredīta apstrāde un piešķiršana notiek internetā. Tas jums ļaus ietaupīt laiku un pūles, kas citkārt var radīt stresu un spiedienu izmisīgi meklējot naudu. Viss, kas jums nepieciešams, ir sagaidīt kredīta piešķiršanas apstiprinājumu.

Interneta tehnoloģija mūsdienās ir nenoliedzami spēcīga un ātrie kredīti ir viena no tā sniegtajām priekšrocībām. Tā ļauj cilvēkiem mazināt rūpju nastu un stresu, ko var radīt nepieciešamība pēc papildu naudas. Kritēriji, kas nepieciešami kredīta saņemšanai, ir patiešām vienkārši.

Ātrie kredīti
Tagged on:     

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *