Naudas kredīts internetā smscreditSituācijā, kad nepieciešami naudas līdzekļi, labākais risinājums būs naudas kredīts. Tas paredzēts situācijās, kad finansiālo līdzekļu nepietiek līdz algas dienai vai steidzami vajadzīgs iegādāties kādu preci. Šobrīd, arvien vairāk cilvēku izvēlas aizņemties naudas līdzekļus tieši ar ātro kredītu starpniecību.

Saņemt kredītu iespējams ļoti ātri, ērti, bez ķīlas un galvojuma. Šādas vienkāršas formalitātes ir viena no lielākajiem priekšrocībām izvēloties tieši īstermiņa kredītu.

 SMSCredit.lv saviem klientiem pirmo aizdevumu izsniedz līdz 300 eiro, savukārt, aizņemoties atkārtoti, kredītlimits palielināsies līdz 425 eiro, ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām. Kā jaunais klients tu varēsi saņemt naudas kredītu līdz 300 eiro, ko atmaksāt varēsi 30 dienu laikā. Turklāt, pirmo aizdevumu tu saņemsi bez maksas! Kredīts bez maksas nozīmē, ka pirmo reizi aizņemoties atdot vajadzēs tik, cik aizņēmies – ne par centu vairāk!

Savukārt, ja aizņēmumu veiksi jau atkārtoti, naudas līdzekļus Tu varēsi saņemt jau līdz 425 eiro, turklāt, pieprasījumu varēsi veikt ar īsziņas palīdzību. Par SMS kredītu to sauc tādēļ, ka to aizņemties ir vienkārši un ātri, ar īsziņas palīdzību. Izvēloties SMS kredītu, jānosūta tikai īsziņa un jau pāris minūšu laikā pieprasītā naudas summa tiks pārskaitīta uz tavu bankas kontu. Ja izlemsi par labu naudas kredīta saņemšanai ar īsziņas palīdzību, tad Tev jāatceras, ka šī iespēja būs pieejama tikai tad, ja aizņemsies vismaz otro reizi, kā arī, īsziņas pieteikums tiks apstiprināts tikai tad, ja īsziņu sūtīsi no tā telefona numura ar ko esi reģistrējies SMSCredit.lv mājas lapā.

Gadījumā, ja nevari kredītu atmaksāt noteiktajā termiņā, SMScredit.lv Tev piedāvā iespēju pagarināt kredīta atmaksas termiņu līdz 30 dienām. Kredīta atmaksas pagarināšanas summa ir atkarīga no tā, cik lielu naudas summu esi aizņēmies. Jo mazāks aizdevums, jo mazāka būs pagarināšanas maksa.

Ja Tev rodas kādi jautājumi vai neskaidrības, sazinies ar SMSCredit.lv zinošajiem speciālistiem. Sazināties ar SMScredit.lv klientu apkalpošanas centru Tu vari, čatā, ko atradīsi SMScredit.lv mājas lapā.

ĀTRIE KREDĪTI PĀRIS MINŪŠU ATTĀLUMĀ.