Ātrie kredīti internetāVai esi kādreiz bijis situācijā, kad radušies neplānoti tēriņi, bet līdz algas dienai vēl jāgaida? Ar šādu situāciju ik dienas saskaras daudz cilvēku, un daudzi no viņiem jau ir atklājuši labu risinājumu šādās situācijās – ātros  kredītus.

Ātrie kredīti internetā ir populārs aizdevumu veids, kuru piedāvā arī Viasms.lv. Tas ir iecienīts aizdevējs, kas piedāvā lielisku klientu servisu un ātru nepieciešamā kredīta noformēšanu.

Kā zināms, situācijas un vajadzības ir atšķirīgas, tādejādi arī atbilstošākie finanšu risinājumi ir dažādi. Viasms.lv piedāvājumā gan izdevīgs ilgtermiņa kredīts, gan arī īstermiņa aizdevums līdz algai.

Piemēram, ātrais kredīts piemērots lielāku pirkumu veikšanai, jo pieejams līdz pat EUR 1500. Šie ātrie kredīti tiek izsniegti uz termiņu no 3 līdz 12 mēnešiem. Svarīgi, ka šajā gadījumā ir iespējams saskaņot finansiālās iespējas ar ikmēneša maksājumu apjomu, sadalot kopējo kredīta summu vienādos maksājumos noteiktajā laika periodā – tas palīdzēs plānot budžetu.

Savukārt, ja nedaudz pietrūkst līdz algai vai nepieciešamā naudas summa ir  salīdzinoši neliela, piemērotāks būs Viasms piedāvātais īstermiņa kredīts- aizdevums līdz algai. Izmanto šo iespēju, ja esi drošs, ka kredītu varēsi atmaksāt 30 dienu laikā.

Svarīgi, ka Viasms kredītam ir vairākas priekšrocības. Tam pieteikties iespējams katrā diennakts laikā, ātri un vienkārši – ar interneta palīdzību. Būtiski – lai to izdarītu, nav nepieciešamas nekāda veida formalitātes – pie Viasms pieejams kredīts bez ķīlas. Tāpat nav vajadzīgs arī galvojums vai kādas izziņas no darba vietas.

Vai esi kādreiz nonācis situācijā, kad naudas līdzekļi vajadzīgi nekavējoties, bet kabatā tikai mobilais telefons? Viasms dod risinājumu arī tāda veida situācijās – sms kredītu. Sms kredīts pieejams sākot no otrās aizņemšanās reizes, un tas sniedz iespēju pieteikties aizdevumam tikai ar vienas īsziņas starpniecību.

Pirms aizdevuma ņemšanas svarīgi ņemt vērā vairākus noteikumus. Pirmkārt, Viasms naudas aizdevums tiek izsniegts Latvijā dzīvojošām personām vecumā no 20 līdz 70 gadiem. Otrkārt, būtisks ir atbilstošs ienākumu līmenis – tam jābūt tādam, ar kuru iespējams veikt aizdevuma atmaksu. Trešā svarīgā lieta, kas noteikti tiek ņemta vērā pie kredīta pieteikuma izskatīšanas – kredītvēsture. Tai jābūt pozitīvai.

Izvēlies drošu un daudzu iecienītu kredītkompāniju – Viasms! Izdevīgi aizdevuma nosacījumi, lieliskas akcijas un ērti noformējami kredīti – uzzini vairāk  https://www.viasms.lv/

ĀTRIE KREDĪTI INTERNETĀ –  RISINĀJUMS NEPAREDZĒTĀS SITUĀCIJĀS